Pierwszy sochaczewski musical – na bis

0
23

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza w niedzielę, 9 września o godz. 19.30 na musical „Niepodległa – I ISKRA TYLKO”, który odbędzie się na scenie letniej w SCK w Boryszewie przy ul. 15 Sierpnia 83. Musical zostanie zaprezentowany w ramach inauguracji nowego sezonu artystycznego 2018/2019. Będzie to już druga odsłona musicalu, którego premiera odbyła się 26 maja.

„Niepodległa – I ISKRA TYLKO” to musical oparty na własnym scenariuszu Sochaczewskiego Centrum Kultury i specjalnie do niego skomponowanej muzyce, którą przygotował Jakub Krukowski – kompozytor, muzyk i wokalista związany przez wiele lat z Teatrem Buffo oraz regularnie współpracujący m.in. z Krzesimirem Dębskim i Januszem Stokłosą. Pomysłodawcą musicalu jest Artur Komorowski, dyrektor SCK, który do współpracy w produkcji przedstawienia zaprosił Dawida Żakowskiego – aktora, reżysera i pedagoga teatralnego, związanego z Instytutem im. J. Grotowskiego i Stowarzyszeniem „Sztuka Nowa” oraz Monikę Osiecką-Jaworską – choreografkę, tancerkę, instruktorkę tańca i kierownik Sekcji Teatru, Estrady i Sztuk Pięknych w Sochaczewskim Centrum Kultury.

„Niepodległa – I ISKRA TYLKO” to przedstawienie przygotowane przez profesjonalistów i specjalistów w swoich dziedzinach, co gwarantuje widowisko na wysokim poziomie artystycznym.

Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.