Piknik Seniorów w gminie Brochów

0
66

We wtorek – 10 września 2019 roku Seniorzy z gminy Brochów po raz kolejny mieli okazje spotkać w gronie swoich znajomych na pikniku w Ośrodku Dolina Słońca w Piaskach Królewskich .

Seniorzy przyjęli zaproszenia organizatorów Wójta Gminy Brochów oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brochowie i przybyli licznie a dzięki serdecznemu przyjęciu i gościnie Pani Barbary Gabryś w Ośrodku Dolina Słońca, czas mijał w miłej przyjacielskiej atmosferze, dla wielu Seniorów jak sami mówią Piknik jest ważnym wydarzeniem na które czekają niecierpliwie cały rok .

Piknik Seniorów to nie tylko towarzyskie spotkanie, ale także ważny element działań profilaktycznych skierowanych do osób starszych w gminie Brochów. Zaproszenie na Piknik Seniora w tym roku przyjął także kierownik Posterunku Policji w Młodzieszynie – asp. szt. Marcin Kiełbasiński oraz dzielnicowy gminy Młodzieszyn – mł. asp. Tomasz Królikowski, który zaprezentował zebranym Seniorom istotne informacje o bezpieczeństwie osób starszych wymienił niebezpieczeństwa na jakie w obecnych czasach są narażeni starsi ludzie.

Po części poświęconej edukacji na temat bezpieczeństwa Seniorzy rozpoczęli wspólne biesiadowanie przy muzyce, czekały na nich potrawy z grilla, ciasta i soki z Tęczowego Ogrodu.

Mamy nadzieje, że tegoroczny Piknik Seniorów w gminie Brochów pozostawił same miłe i niezapomniane wspomnienia wszystkim obecnym na nim Seniorom i chętnie przyjmą zaproszenia na spotkanie w przyszłym roku.

Organizatorzy serdecznie dziękują partnerom oraz sponsorom bez których nie można byłoby przygotować spotkania:

Gospodarstwo Sadownicze Tęczowy Ogród Marcin Wasilewski – Brzozowiec;
Sklep Spożywczo – Przemysłowy „Konarski” – Paweł Pędowski – Konary;
Kamil Rutkowski – Brochów;
Zakład Cukierniczy Jeznach – Kąty;
„Piekarnia 1919” Kaczmarek – Sochaczew ;
PPH. Zakład Przetwórstwa Mięsnego – Kuznocin;
Zakład Przetwórstwa Mięsnego Broniszewski – Dachowa;
Firma Bracia Urbanek Andrzej i Jacek Urbanek Spółka Jawna – Łowicz.

.