Plac zabaw w Andrzejowie Duranowskim

0
21

Wójt gminy Sochaczew Mirosław Orliński ogłosił przetarg na wyposażenie placu zabaw w miejscowości Andrzejów Duranowski. Oferenci mają czas na składanie dokumentów do 2 września. Jeśli uda się wyłonić wykonawcę, nowy plac powinien być gotowy do 30 września. 

Wójt gminy Sochaczew ogłosił przetarg na dostawę oraz montaż urządzeń placu zabaw w miejscowości Andrzejów Duranowski. Termin realizacji zamówienia wraz z wykonaniem dokumentacji powykonawczej i inwentaryzacji to 30 września br. Projekt jest dofinansowywany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Małej Infrastruktury Sportowo-Rekreacyjnej o Charakterze Wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności (OSA) Edycja 2019.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej, roboty oraz dostarczenie i montaż urządzeń na placu zabaw.

Elementy jakie mają pojawić się na placu zabaw to domek ze zjeżdżalnią ślimakową, huśtawka podwójna „ważka”, trap ruchomy, huśtawka podwójna, huśtawka bocianie gniazdo, bujak sprężynowy – 2 szt., ławka 3 szt. Na placu zabaw zostanie umieszczona tablica informacyjna, kosz na śmieci, a cały teren zostanie ogrodzony z dostępem poprzez furtkę i bramę. Obszar zostanie wyposażony nie tylko w elementy do zabaw dla dzieci oraz małej architektury. Dodatkowo posadzone zostaną nowe krzewy (50 szt) oraz drzewa (3 szt.).

Czas na składnie ofert jest do 2 września, jeśli zgłosi się wykonawca, który spełni warunki specyfikacji cała inwestycja będzie dostępna dla dzieci już pod koniec września.