Za pobicie od 3 miesięcy do 5 lat odsiadki

0
267

Sochaczewscy policjanci zatrzymali 22–letniego mężczyznę podejrzewanego o pobicie 20–latka do którego doszło w Jasieńcu. Zatrzymanemu grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W nocy z soboty na niedzielę policjanci z sochaczewskiej komendy zostali poinformowani, że w Jasieńcu leży młody mężczyzna, który został prawdopodobnie pobity. Okazało się, że jest to 20–letni mieszkaniec gminy Rybno. Wezwana na miejsce karetka pogotowia zabrała mężczyznę do szpitala w Sochaczewie.

W trakcie dalszych czynności ustalono, że sprawcą jest 22–letni mieszkaniec gminy Nowa Sucha. Został on zatrzymany przez sochaczewskich kryminalnych w niedzielę w miejscu jego zamieszkania. Podejrzewany trafił do policyjnego aresztu.

Dzisiaj policjanci z Posterunku Policji w Młodzieszynie przedstawili mu zarzut spowodowania średniego uszczerbku na zdrowiu. Mężczyzna przyznał się do czynu. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Za popełnione przestępstwo grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.