Podejrzany o morderstwo w Idaho, Brian Kohberger, jest gotowy odstąpić od przesłuchania w sprawie ekstradycji, mówi prokurator

Urzędnicy mówią Zginęło czterech studentów University of Idaho Jego adwokat powiedział CBS News, że jest gotów odstąpić od przesłuchania ekstradycyjnego w listopadzie. Briana Kohbergera28, aby stanąć przed sędzią na przesłuchanie we wtorek.

Oczekuje się, że Kohberger podpisze dokument przed sędzią we wtorek, powiedział główny obrońca hrabstwa Monroe, Jason Lauper.

Cztery ofiary — Ethan Chapin, lat 20, z Conway w stanie Waszyngton; Chana Kernodle, 20 lat, z Avondale w Arizonie; Madison Mohan, 21 lat, z Coeur d’Alene, Idaho; i 21-letnia Kaylee Goncalves z Rathdrum w stanie Idaho — znaleziona martwa w Kernodle 13 listopada w domu, który dzieliła z dwoma współlokatorami, Mogenem i Goncalvesem.

Władze poinformowały o aresztowaniu Kohbergera Sprawa w piątek przyciągnęła uwagę całego kraju i wywołała intensywne spekulacje w mediach społecznościowych w ciągu ostatnich sześciu tygodni.

„Zakładam, że Idaho jest już gotowe do przyjęcia go z powrotem z powodu oczywistego skupienia się na tej sprawie” – powiedział LaBarr.

Powiedział, że Kohberger może wrócić do stanu w ciągu 72 godzin od procesu, w zależności od tego, kiedy urzędnicy Idaho będą mogli przybyć.

Labar, który powiedział, że reprezentuje tylko Kohbergera w sprawie ekstradycji, powiedział, że da władzom 10 dni na jego odebranie.

„Ale wyobrażam sobie, że stanie się to bardzo szybko” – powiedział.


Policja ogłosiła aresztowanie w związku z zabójstwem 4 studentów University of Idaho

24:38

Kohberger, który został aresztowany w Pensylwanii na podstawie nakazu ucieczki, ma cztery zarzuty morderstwa pierwszego stopnia i rabunku, poinformowali w piątek urzędnicy z Idaho. Szef moskiewskiej policji James Fry powiedział w piątek, że prawo stanowe ogranicza zakres informacji na temat dochodzenia, które mogą ujawnić, ponieważ raport o prawdopodobnej przyczynie jest zamknięty, dopóki Kohberger nie pojawi się w sądzie w Idaho.

LaBarr powiedział w sobotę, że nie ma żadnych szczegółów śledztwa, którymi mógłby się podzielić.

„Ponieważ jestem jedyną osobą, która reprezentuje go podczas deportacji, wyraźnie mu powiedziałem, że nie chcę rozmawiać o niczym innym niż to, co dzieje się na rozprawie w sprawie deportacji. Nie mam oświadczenia o prawdopodobnej przyczynie. powiedział.

READ  Jenna Ellis: była prawniczka Trumpa przyznaje, że doniesienia o wyborach w 2020 roku były fałszywe i ocenzurowane przez sędziego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *