Podsumowanie akcji ZNICZ na terenie powiatu sochaczewskiego

0
85

Od 31 października do 4 listopada 2018 roku na terenie powiatu sochaczewskiego prowadziliśmy akcję Znicz. Nad Państwa bezpieczeństwem czuwali policjanci wszystkich wydziałów sochaczewskiej komendy i podległych posterunków.

Nadszedł czas podsumowania akcji Znicz, która prowadziliśmy od 31 października do 4 listopada 2018 roku. Możemy śmiało powiedzieć, że na terenie powiatu sochaczewskiego działania przebiegły spokojnie. Ogromna w tym zasługa mieszkańców naszego powiatu, którzy wzięli sobie do serca porady policjantów.

Działania policjantów miały przede wszystkim charakter pomocowy w bezpiecznym dotarciu do nekropoli i samego poruszania się przy nich. Reagowali w przypadku negatywnych zachowań na drogach oraz utrzymywali płynność ruchu. Policjanci szczególnym nadzorem objęli miejsca, gdzie nastąpiła zmiana w organizacji ruchu drogowego w okolicach cmentarzy.

W czasie działań doszło do 15 niegroźnych kolizji, lecz na szczęście nie odnotowaliśmy żadnego wypadku drogowego. Ujawniono dwóch kierowców, którzy wsiedli za kółko znajdując się pod wpływem alkoholu.