Podsumowanie akcji ZNICZ na terenie powiatu sochaczewskiego

0
78

Od 31 października do 4 listopada 2018 roku na terenie powiatu sochaczewskiego prowadziliśmy akcję Znicz. Nad Państwa bezpieczeństwem czuwali policjanci wszystkich wydziałów sochaczewskiej komendy i podległych posterunków.

Nadszedł czas podsumowania akcji Znicz, która prowadziliśmy od 31 października do 4 listopada 2018 roku. Możemy śmiało powiedzieć, że na terenie powiatu sochaczewskiego działania przebiegły spokojnie. Ogromna w tym zasługa mieszkańców naszego powiatu, którzy wzięli sobie do serca porady policjantów.

Działania policjantów miały przede wszystkim charakter pomocowy w bezpiecznym dotarciu do nekropoli i samego poruszania się przy nich. Reagowali w przypadku negatywnych zachowań na drogach oraz utrzymywali płynność ruchu. Policjanci szczególnym nadzorem objęli miejsca, gdzie nastąpiła zmiana w organizacji ruchu drogowego w okolicach cmentarzy.

W czasie działań doszło do 15 niegroźnych kolizji, lecz na szczęście nie odnotowaliśmy żadnego wypadku drogowego. Ujawniono dwóch kierowców, którzy wsiedli za kółko znajdując się pod wpływem alkoholu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*