Podziel się swoim talentem

0
24

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza do wzięcia udziału w konkursie recytatorsko-teatralnym „Teatrzyk małego aktora”. Konkurs skierowany jest do uczniów klas 0 – VIII szkół z terenu miasta i powiatu sochaczewskiego. Jego główne cele to: promowanie kultury żywego słowa wśród dzieci i młodzieży, inspirowanie młodego pokolenia do aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz artystyczna konfrontacja młodych recytatorów i aktorów metodą on-line.

Zadaniem uczestników jest przygotowanie prezentacji teatralnej dowolnego utworu poetyckiego. Scenkę z recytowanym wierszykiem (nie dłuższą niż 5 minut) należy nagrać telefonem bądź kamerą, opublikować na kanale YouTube, a link z filmikiem przesłać przez Messengera na profilu „e-SCK” na facebooku. Konkurs ma charakter jednoetapowy, przebiegać będzie w trzech kategoriach: 1 kategoria – uczniowie klas 0-III; 2 kategoria – uczniowie klas IV-VI; 3 kategoria – uczniowie klas VII i VIII.

Na przesłane nagrania czekamy do 24 kwietnia.

Dla autorów najlepszych prezentacji przewidziane są 2 nagrody główne (I, II, miejsce) w każdej kategorii oraz wyróżnienia. Nagrody zostaną wysłane pocztą na adres wskazany w zgłoszeniu. Wszyscy uczestnicy oraz szkoły otrzymają dyplomy za udział w konkursie. Szczegółowy regulamin dostępny jest w Internecie na stronie: www.sck.sochaczew.pl

Ogłoszenie wyników odbędzie się 28 kwietnia o godzinie 12.00 na portalach społecznościowych i na stronie internetowej Sochaczewskiego Centrum Kultury.

Iza Strzelecka