Policja szuka świadka śmiertelnego potrącenia psa

0
64

Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie szuka świadka śmiertelnego potrącenia psa do którego doszło w ubiegłą niedzielę na ul. Wąskiej w Sochaczewie. Prosimy o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP Sochaczew.

W ubiegłą niedzielę, ok. 18:20 na ulicy Wąskiej w Sochaczewie doszło do śmiertelnego potrącenia małego czarnego psa. Mężczyzna ubrany w szarą  bluzę, czarne spodnie, ciemne sportowe obuwie, który szedł w stronę ul. Traugutta, widział moment najechania na psa i zwrócił kierującej uwagę.

Mężczyznę i inne osoby, które widziały zdarzenie prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sochaczewie, ul. Warszawska 23, tel. 46 863 72 22, 46 863 72 62, 46 863 72 65.

od redakcji: zgodnie z przepisami – Zwierzę potrafi się pojawić przed maską samochodu w ułamku sekundy. Od refleksu kierowcy zależy, jak tragiczne w skutkach okaże się to spotkanie. Jeśli pies, jeż czy sarna odniosły w wyniku zderzenia rany, bezwzględnym obowiązkiem kierowcy jest udzielenie mu pomocy – dokładnie tak, jak gdyby ofiarą był inny człowiek.

Zdjęcie: pixabay.com