Policjanci zatrzymali mężczyznę znęcającego się nad psem

3
378

3 lata pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi gminy Młodzieszyn za znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad swoim psem. Policjantów zaalarmowały osoby, które usłyszały przeraźliwy skowyt psa bitego przez właściciela.

Dyżurny sochaczewskiej komendy został poinformowany, że w miejscowości Brochowo mężczyzna właśnie znęca się nad psem. Na miejsce natychmiast pojechał dzielnicowy z tej gminy. Ustalił, że 44-latek ciągnął za sobą na smyczy psa, kopał go, a następnie uderzał nim o słupek.

Przestraszony i obolały zwierzak został odebrany właścicielowi i przekazany pod opiekę jednej z fundacji działającej na terenie powiatu sochaczewskiego. Zapewniono mu również opiekę weterynaryjną.

Właściciel psa to 44-letni mieszkaniec gminy Młodzieszyn. Jest bardzo dobrze znany policjantom, już wielokrotnie wchodził w konflikt z prawem. Teraz odpowie za znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad własnym psem. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

 

3 KOMENTARZE

  1. Jeb**y nad psem się znęcał , teraz nad nim będą się znęcać , i dobrze mu tak i niech tego głąba jeszcze do budy przywiaza łańcuchem ?

Comments are closed.