Policjanci zatrzymali złodziei

0
55

Dwie Ukrainki zatrzymane za kradzież

11 września w jednym ze sklepów odzieżowych dwie młode kobiety dokonały kradzież ubrań.

W sklepie odzieżowym przy ulicy Warszawskiej, 22 i 23-letnie obywatelki Ukrainy dokonały kradzieży odzieży za kwotę ponad 500 złotych. Kobiety zostały zatrzymane i w toku przesłuchania przyznały się do popełnionego przestępstwa. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5.

.

Ukradł Ukraińcowi 4.500 zł

Z 12 na 13 września nieznany sprawca dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 4500 złotych na szkodę 33-letniego obywatela Ukrainy.

Przybyły na miejsce patrol policji w toku podjętych czynności służbowych ustalił, że sprawcą kradzieży pieniędzy może być 43-letni mieszkaniec Sochaczewa. Funkcjonariusze przystąpili do legitymowania podejrzanego, który próbował uciec z miejsca zdarzenia. Policjanci zachowali czujność i nie dopuścili do oddalenia się mężczyzny, który został zatrzymany. Przy 43-latku ujawniono pieniądze w kwocie 1.500 złotych. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

.

Gruzin tankował na stacjach benzynowych, ale nie płacił

14 września został zatrzymany obywatel Gruzji, który na stacjach w Sochaczewie dokonywał kradzieży paliwa.

22-letni obywatel Gruzji na terenie miasta Sochaczew kilkakrotnie tankował pojazd marki Hyundai na stacjach benzynowych, ale za zatankowane paliwo nie płacił. 14 września około godziny 20 został ujęty w al. 600-lecia. Mężczyzna został zatrzymany, przyznał się do kradzieży paliwa. Za dokonywane kradzieże grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.