Posterunek Policji w Nowej Suchej po gruntownym remoncie

0
93

Zakończył się remont Posterunku Policji w Nowej Suchej. Pomieszczenia budynku zostały kompleksowo odnowione, co pozwala na godne przyjęcie interesantów. Środki na modernizację posterunku pochodziły w całości ze środków własnych Policji.

Remont Posterunku Policji w Nowej Suchej trwał kilka miesięcy. Środki finansowe przekazane na modernizację budynku pochodziły w całości z funduszu Policji. Przekazana kwota pozwoliła na kompleksowy remont wszystkich pomieszczeń.

Każda osoba, która była kiedyś w posterunku, wie w jakich warunkach pracowali policjanci. Całkowicie odświeżona jednostka to nie tylko poprawa komfortu pracy mundurowych, ale także to, na czym nam najbardziej zależało – godne przyjęcie osoby, która z różnych powodów potrzebuje pomocy Policji.

W ramach prac remontowych odświeżono wszystkie pomieszczenia, wymieniono instalacje, okna, podłogi oraz wszystkie sanitariaty. Policjanci zyskali pomieszczenie socjalne. Pokoje i toalety zyskały zupełnie nowy wygląd.

Na czas trwania remontu policjanci z Nowej Suchej przenieśli się do posterunku w Teresinie. Po zakończeniu prac wrócili do swojej „nowej” siedziby.

Autor: mł. asp. Agnieszka Dzik

.