Poszukiwani w rękach sochaczewskich policjantów

0
241

Sochaczewscy policjanci zatrzymali kolejnych mieszkańców powiatu poszukiwanych na podstawie listu gończego lub w celu odbycia kary w zakładzie karnym.

Policjanci z Referatu Operacyjno–Rozpoznawczego zatrzymali 48–letniego mieszkańca powiatu sochaczewskiego poszukiwanego na podstawie listu gończego. Mężczyzna miał być doprowadzony do zakładu karnego, ponieważ jechał pojazdem znajdując się w stanie nietrzeźwości mimo obowiązującego go sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Operacyjni zatrzymali go w mieszkaniu kuzyna.

Kolejny poszukiwany to 21–letni mieszkaniec Sochaczewa. Mężczyzna miał trafić do zakładu karnego w celu odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna przebywa w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu. Całkowicie zaskoczony obecnością i ustaleniami policjantów, został zatrzymany.

Ostatni z zatrzymanych mężczyzn to 63–letni mieszkaniec Sochaczewa. Został zatrzymany przez patrol prewencji podczas interwencji na ulicy Korczaka. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie, okazało się, że jest poszukiwany.