PREMIERY TEATRALNE – ZAPRASZAMY!

0
17

Na początku kwietnia Pracownia Teatralna Teresińskiego Ośrodka Kultury zaprezentuje swoje najnowsze spektakle przygotowane w sezonie 2018/19.

Dziecięcy teatr Dynamitki zaprasza na przedstawienie „Nawiedzony Dom” – o małych Duchach żądnych przygód i … straszenia! Duszki będą miały okazję sprawdzić swoje umiejętności podczas niespodziewanej wizyty grupki zagubionych dzieci. Będzie zabawnie, ale momentami może być nieco strasznie!!!

Młodzieżowa grupa teatralna Ale To Już Było wzięła na warsztat teksty Jana Andrzeja Fręsia i łącząc je z własnymi pomysłami stworzyła spektakl „Money”, w którym mierzy się z problemem konsumpcjonizmu i pokazuje jego wpływ na nasze życie w nieco krzywym zwierciadle. Telefony, zakupy, ciuchy, jedzenie, bycie trendy – czy to rzeczywiście wszystko, co określa, jacy jesteśmy? Oby to była dla nas pouczająca lekcja.

Pokazy spektakli w dniach 4 kwietnia (czwartek) o godzinie 18.00 i 5 kwietnia (piątek) o godzinie 19.00 w sali kameralnej Teresińskiego Ośrodka Kultury, Aleja XX-lecia 32.
Wstęp wolny!