Produkcja „Hacks” zawieszona na czas strajku scenarzystów – ostateczny termin

Ekskluzywny: Zdjęcia do 3. sezonu przebojowego serialu komediowego telewizji HBO Max/Universal hacki, z udziałem Gene’a Smarta i Hannah Einbinder, został odłożony na półkę z powodu strajku scenarzystów, dowiedział się Deadline. Według źródeł produkcja pozostanie wstrzymana na czas strajku.

Trudno jest sfilmować jakikolwiek serial na podstawie scenariusza bez napisania showrunnerów na planie. Jest to szczególnie prawdziwe hacki Pisanie jest sercem serialu, który koncentruje się na Deborze Vance (Smart), starzejącej się komiczce i Avie Daniels (Einbinder), początkującej pisarce. hacki Paweł W. Stworzony przez Downs, Lucię Aniello i Jen Statsky. Zgodnie z zasadami WGA podczas strajku członkowie nie mogą świadczyć żadnych usług pisania, w tym poprawek scenariusza, podczas kręcenia filmu.

Produkcja w sezonie 3 hacki, Zaczęło się wkrótce po Święcie Dziękczynienia i wznowiono po wakacjach w styczniu, po czym przerwano w lutym, kiedy Smart przeszedł udaną operację serca. Został wznowiony w połowie marca.

hacki Zgromadził 32 nominacje do nagrody Emmy i 6 zwycięstw w pierwszych dwóch sezonach, w tym dwie statuetki dla Smarta.

W serialu występują Carl Clemons-Hopkins i Jane Addams, a także Christopher McDonald, Kaitlin Olsen, Paul W. Downes, Poppy Liu, Rose Updoo, Mark Indicato, Meg Stalter, Angela E. W rolach głównych Gibbs, Luenel, Johnny Sibilly, Joe Monte. Ally Maki i Lorenza Izzo.

hacki Wyprodukowany przez Telewizję Powszechną. Jest produkowany przez Downesa i Aniello za pośrednictwem ich banera PauliLou, Statesky za pośrednictwem First Thought Productions, Michaela Schura za pośrednictwem Fremoulin, Davida Minora za pośrednictwem 3 Arts Entertainment i Morgan Sackett.

READ  Stany Zjednoczone wymagają negatywnych testów Covid dla podróżnych z Chin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *