Promyk Nowa Sucha

0
32

Seniorzy poznali rywali

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej publikuje kolejne terminarze i tak możemy przedstawić z kim zmierzą się Seniorzy w nowym sezonie Warszawskiej Klasy A. Zmian jest bardzo mało gdyż z Ligi awansowały LKS Osuchów i Milan Milanówek, a spadł FC Płochocin. Drużyny te zastąpią Tajfun Brochów i Józefowianka Józefów, które awansowały z Klasy B oraz Błękitni Korytów będący spadkowiczem z Ligi Okręgowej. Poniżej pełny skład Warszawskiej Klasy A gr. 4:

 1. Tajfun Brochów
 2. UKS Ołtarzew
 3. Wrzos Międzyborów
 4. Ryś Laski
 5. LKS II Chlebnia
 6. Błękitni Korytów
 7. Zaborowianka Zaborów
 8. Promyk Nowa Sucha
 9. Piast Feliksów
 10. Passovia Pass
 11. Partyzant Leszno
 12. Orzeł Kampinos
 13. Błonianka II Błonie
 14. Józefowianka Józefów

Ligę rozpoczniemy w weekend 18-19 sierpnia wyjazdowym pojedynkiem z Wrzosem Międzyborów, a zakończymy 10-11 listopada u siebie z Józefowianką Józefów.

 

Rocznik 2005 w II Lidze

Tak jak można było przypuszczać drugie miejsce w III Warszawskiej Lidze Młodzików Starszych dało możliwość gry w II Warszawskiej Lidze Trampkarzy, choć zasadniczo jest to teraz czwarty poziom rozgrywkowy z uwzględnieniem lig wojewódzkich. Z pewnością naszych graczy czeka sporo zmian, ponieważ grać będziemy na pełnowymiarowym boisku z dużymi bramkami i w jedenastoosobowych składach. Zmienia się też liczba drużyn w lidze, gdyż w jednej grupie znajdować się bezie osiem zespołów. Naszymi przeciwnikami w II Warszawskiej Lidze Trampkarzy gr 4 będą:

 1. Okęcie 2014 Warszawa
 2. Piast Piastów
 3. Przyszłość Włochy
 4. Promyk Nowa Sucha
 5. Partyzant Leszno
 6. Pogoń Grodzisk Mazowiecki
 7. FC Komorów
 8. AP Żyrardów

Pierwszy mecz rozegramy w weekend 25-26 sierpnia w Nowej Suchej z Partyzantem Leszno, a ligę zakończymy 10-11 listopada wyjeżdżając na spotkanie z piłkarzami z Żyrardowa.

Karol Drązikowski