Promyk Nowa Sucha. Młodzicy, Orliki

0
39

Drużyna Młodzików w II Lidze

Rozgrywki w tym momencie zawieszone, ale możemy kontynuować przedstawianie zespołów, z którymi zagramy w nadchodzącym sezonie. Rocznik 2008 pozostał w II Lidze i nie ma co ukrywać, że każdy z rywali będzie wymagający. W porównaniu do poprzedniego sezonu do naszej grupy dołączyła AP Żyrardowianka Żyrardów czyli spadkowicz z I Ligi oraz dwóch beniaminków, którymi są Offensywa Książenice i FC Komorów. Cały skład II Warszawskiej Ligi Młodzików prezentuje się następująco:

 1. Offensywa Książenice
 2. Znicz II Pruszków
 3. Promyk Nowa Sucha
 4. Pogoń Grodzisk Mazowiecki
 5. FC Komorów
 6. AP Żyrardowianka Żyrardów

Wstępnie rozgrywki rozpoczynamy 4-5 kwietnia meczem z Pogonią Grodzisk Mazowiecki na boisku w Nowej Suchej, a jak będzie zobaczymy. Na ten moment z zakładce „ROZGRYWKI” pojawił się terminarz taki jak został pierwotnie ustalony.

.

Drużyna Orlików w V Lidze

Na koniec zaprezentujemy rywali naszej najmłodszej drużyny uczestniczącej w rozgrywkach. Rocznik 2010 tym razem zagra na piątym poziomie rozgrywkowym i co ciekawe wszyscy rywale są dla nas nowi. Będzie więc to duża odmiana i zobaczymy jak sobie poradzimy. Skład V Warszawskiej Ligi Orlików prezentuje się następująco:

 1. UKS Łady
 2. Akademia Młodego Sportowca Ursus Warszawa
 3. Gwardia II Warszawa
 4. Promyk Nowa Sucha
 5. Ożarowianka II Ożarów
 6. FC Puma

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to ligę rozpoczniemy 4 kwietnia o 10:00 meczem wyjazdowym z Gwardią II Warszawa. Cały terminarz znajduje się w zakładce „ROZGRYWKI„.

Karol Drązikowski