Promyk Nowa Sucha. Olimpia ponownie zwycięska

0
12

Olimpia Warszawa – Promyk Nowa Sucha

2 – 1

W meczu II Warszawskiej Ligi Trampkarzy Olimpia Warszawa wygrała z Promykiem Nowa Sucha 2:1 (1:0). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Oliwier Tataj.

Pierwsze spotkanie w Nowej Suchej z Olimpią zakończyło się naszą porażką mimo, że dobrze weszliśmy w mecz i zaczęliśmy od prowadzenie. Mimo wszystko wtedy goście zaprezentowali się lepiej piłkarsko więc zakładaliśmy, że na boisku rywala czeka nas ciężka przeprawa. Pierwsza połowa odbywała się z przewagą gospodarzy, ale niewiele z niej wynikało. Wszystko wskazywało na to, że na przerwę zejdziemy przy bezbramkowym remisie, ale tuż przed gwizdkiem sędziego przeciwnik wyszedł na prowadzenie. Mocno skomplikowało to naszą sytuację, ale po zmianie stron zrobiło się jeszcze gorzej. Rywale dołożyli kolejną bramkę i zrobiło się 2:0. Nie poddaliśmy się jednak i walczyliśmy o odwrócenie wyniku. Nadzieje dał nam Oliwier Tataj, który zdobył kontaktowego gola, ale na więcej nie było nas już stać i z Warszawy wróciliśmy bez punktów.

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Adam Podkański, Dawid Markus, Sergiusz Winnicki, Mateusz Kluczyk, Bartosz Figat, Wiktor Sot, Miłosz Kluczyk, Dawid Błaszczyk, Bartosz Bernaszuk i Oliwier Tataj. Grali także: Adrian Sałaciński, Jakub Cierlicki, Igor Kowalski oraz Adam Malczenko.