Promyk Nowa Sucha. Pierwszy sparing na minus

0
27

W meczu kontrolnym Seniorów rozegranym 26 stycznia, Promyk Nowa Sucha przegrał z Orłem Kampinos 2:4 (1:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Piotr Kamiński i Rafał Dalke.

W pierwszy pojedynku zmierzyliśmy się z ligowym rywalem więc szybko mogliśmy ocenić na jakim aktualnie jesteśmy etapie przygotowań. W pierwszej połowie prowadziliśmy grę, ale niewiele z tego wynikało. Bramkarz Orła był właściwie bezrobotny, a jego koledzy szukali swoich szans w kontrataku. Przez pierwsze czterdzieści pięć minut trzykrotnie poważnie zagrozili naszej bramce i jedną z tych prób zakończyli golem. My przełamaliśmy się dopiero na koniec pierwszej połowy, gdy wykorzystaliśmy niedokładne rozegranie rywali. Piłkę przejął Zawodnik Testowany 1 i dograł do Piotra Kamińskiego, który dopełnił formalności. Po zmianie stron liczyliśmy, że uda się przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Tym bardziej, że przeciwnik dysponował tylko jedenastoma zawodnikami, a my mieliśmy ich o siedmiu więcej. Mogliśmy więc liczyć, że lepiej wytrzymamy kondycyjnie, ale w piłce przede wszystkim liczą się bramki. Z ich zdobywaniem lepiej radzili sobie rywale, którzy dość szybko zdobyli dwa gole i prowadzili już 3:1. My zdołaliśmy się jeszcze zmotywować i po uderzeniu Rafała Dalke zza szesnastego metra zdobyliśmy kontaktową bramkę. Pozwoliło to uwierzyć, że nie wszystko jeszcze stracone i ruszyliśmy do ataku. Gracze z Kampinosu wybili nam jednak wszelkie plany co do zwycięstwa z głowy, bo po rzucie rożnym dołożyli czwarte trafienie i pierwszy sparing musieliśmy uznać za przegrany.

Wystąpiliśmy w składzie: Bartłomiej Siekiera, Aleksander Psiuk, Paweł Kutkowski, Robert Dąbrowski, Łukasz Pacholski, Zawodnik Testowany 1, Damian Chełmiński, Łukasz Piórkowski, Mateusz Figat, Tomasz Jurczak i Piotr Kamiński. Grali także: Karol Drązikowski, Jakub Nowakowski, Paweł Księżak, Arkadiusz Cieślak, Kacper Drązikowski, Rafał Dalke oraz Daniel Kaźmierczak.