Promyk Nowa Sucha. Postrzelali w środku tygodnia

0
17

15 maja, w meczu kontrolnym Juniorów Młodszych Promyk Nowa Sucha wygrał z Rawką Bolimów 7:6 (3:3). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Aleksander Psiuk x4, Adrian Jaworski, Marcin Jaworski i bramka samobójcza.

Roczniki juniorskie mają to do siebie, że trudno znaleźć sobie jakiegoś przeciwnika, który dysponuje czasem, składem i w ogóle chęcią do gry. Wartościowych sparingpartnerów jest bardzo mało więc szukamy rywali wśród Seniorów. Po raz kolejny z pomocą przyszła nam Rawka Bolimów i mogliśmy przystąpić do meczu. Zaczęliśmy od trafienia Aleksandra Psiuk, ale goście odpowiedzieli po rzucie rożnym wyrównującym trafieniem. Spotkanie było dość wyrównane, a że oba zespoły nastawione były ofensywnie to i padło sporo goli. Na przerwę drużyny zeszły przy stanie 3:3 i zapowiadało się, że to nie będzie koniec bramek. Potwierdziła to druga połowa, w której padło jeszcze siedem trafień. Co ciekawe jedno z nich było autorstwa Marcina Jaworskiego, który po zmianie stron wspomógł swoich podopiecznych. Ostatecznie gracze Promyka o ten jeden raz więcej wpisywali się na listę strzelców i to oni sięgnęli po zwycięstwo.

Wystąpiliśmy w składzie: Michał Regulski, Hubert Kowalski, Jakub Felczyński, Paweł Piotrowski, Kacper Drązikowski, Kamil Kościug, Paweł Księżak, Damian Chełmiński, Damian Kaczor, Adrian Jaworski i Aleksander Psiuk. Grali także: Jakub Nowakowski, Szymon Gajda oraz Marcin Jaworski.