25

Rocznik 2005 także zaczyna od zwycięstwa

Znicz III Pruszków – Promyk Nowa Sucha

2 – 4

W meczu II Warszawskiej Ligi Trampkarzy Starszych Znicz III Pruszków przegrał z Promykiem Nowa Sucha 2:4 (1:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Maciej Księżak x2 i Bartosz Dubielecki x2.

Zanim rozpoczęła się walka o punkty to mieliśmy okazję zmierzyć się z naszym ligowym rywalem w sparingu. Wtedy wygraliśmy 3:1 więc liczyliśmy na powtórkę, choć w tym przypadku ewentualne zwycięstwo dawało coś więcej niż tylko satysfakcję. Tu chcieliśmy zgarnąć komplet punktów i wszystko rozpoczęło się po naszej myśli. Gola na 0:1 zdobył Maciej Księżak i wydawało się, że obraliśmy właściwą drogę. Rywale jednak tuż przed przerwą odpowiedzieli wyrównującym trafieniem i pojedynek właściwie rozpoczynał się od początku. W drugiej połowie to Promyk ponownie zbliżył się do zamierzonego celu, gdy Maciej Księżak drugi raz trafił do siatki. Przerodziło się to w sygnał do ataku, bo dziesięć minut później było już 1:4. Dwie akcje zakończyły się wykończeniem Bartosza Dubieleckiego i mogliśmy stać się nieco spokojniejsi. Co prawda gospodarze pod koniec uzyskali gola numer dwa, ale na nic więcej nie było ich już stać i sięgnęliśmy po trzy punkty na początek ligi.

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Jan Kowalik, Kacper Plichta, Piotr Felczyński, Antoni Siekiera, Łukasz Rogalski, Kacper Zdanowski, Bartosz Sokołowski, Grzegorz Sekuła, Bartosz Dubielecki i Maciej Księżak. Grał także: Patryk Adamiec.

4 – 0

W meczu II Warszawskiej Ligi Trampkarzy Młodszych Promyk Nowa Sucha wygrał z UKS Ołtarzew 4:0.

Po wygranej w pierwszej kolejce nabraliśmy apetytu na kolejne zwycięstwa, ale o nie wcale nie było łatwo. Mimo optycznej przewagi długo męczyliśmy się z UKS Ołtarzew i nie mieliśmy sposobu na sforsowanie defensywy gości. Dopiero po faulu na Bartoszu Figacie Wiktor Sot zdobył bramkę z rzutu karnego i osiągnęliśmy względny spokój. Niestety mimo chęci nie udało nam się nic więcej osiągnąć w pierwszej połowie. Po zmianie stron dalej mieliśmy przewagę i generalnie nie pozwalaliśmy rywalom na zbyt wiele. Sami raziliśmy nieskutecznością, ale i tak udało nam się trzykrotnie umieścić piłkę w siatce. Pozwoliło nam to na kolejne pewne zwycięstwo i w dobrych nastrojach nasi piłkarze mogli wrócić do domów.

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Mateusz Kluczyk, Bartosz Krawczak, Sergiusz Winnicki, Adam Podkański – Dawid Markus, Wiktor Sot, Miłosz Kluczyk, Bartosz Figat, Bartosz Bernaszuk i Oliwier Tataj. Grali także: Szymon Adamcewicz, Jakub Kowalski, Kacper Hołuj, Rafał Kaźmierski, Dawid Błaszczyk oraz Konrad Kornacki.