Promyk Nowa Sucha. Rocznik 2010 na Turnieju Just Sport Event Cup

0
16

W Turnieju Just Sport Event Cup drużyna Orlików Promyka Nowa Sucha zajęła piąte miejsce. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrały został Ryszard Migda!

Tydzień temu drużyna Młodzików grała w Pruszkowie, a teraz swoje umiejętności sprawdził rocznik 2010, tyle że w Książenicach. Imprezę rozpoczęliśmy od pojedynku z reprezentantem województwa lubelskiego i mimo dwóch zdobytych bramek musieliśmy pogodzić się z porażką, bo rywale strzelili ich cztery. W następnych dwóch spotkaniach mierzyliśmy się z drużynami z Legionowa, ale niezależnie czy to pierwsza czy druga kadra tamtejszej akademii to nie udało się zdobyć choćby punktu. Terminarz turnieju ułożył się w ten sposób, że na zakończenie przyszło nam walczyć o czwarte miejsce w grupie, bo przeciwnik z Warszawy także miał na koncie tylko porażki. Niestety ten mecz zupełnie nam nie wyszedł i zakończyliśmy rywalizację na piątej lokacie. Nie było jednak tak źle, ponieważ mimo przegranych spotkań organizatorzy dostrzegli, że Ryszard Migda w naszej bramce spisywał się bardzo dobrze i odebrał statuetkę dla najlepszego bramkarza turnieju. Gratulacje!

Wyniki naszej drużyny:

  • Promyk – Wilki Wilków 2:4
  • Promyk – AP 11 II Legionowo 4:11
  • Promyk – AP 11 Legionowo 4:6
  • Promyk – Białe Orły III Warszawa 1:9

Końcowa kolejność turnieju:

  1. AP 11 II Legionowo
  2. AP 11 Legionowo
  3. Wilki Wilków
  4. Białe Orły III Warszawa
  5. Promyk Nowa Sucha

Wystąpiliśmy w składzie: Ryszard Migda, Maksymilian Jędrzejewski, Igor Mikulski, Wojciech Kacprzak, Olaf Brodała, Sebastian Wasilewski, Patryk Pietrzak, Szymon Jażdżyk i Piotr Gierasik.

Karol Drązikowski