Promyk Nowa Sucha. Seniorzy dalej wygrywają

0
45

W meczu kontrolnym Seniorów Promyk Nowa Sucha wygrał ze Zrywem Wygoda 3:1 (1:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Artur Rogala x2 i Piotr Kamiński.

Kolejny sparing zapowiadał się jako wymagające starcie i faktycznie od początku było widać, że tempo meczu było szybsze niż w poprzednich pojedynkach. W głównej mierze związanie to było z rywalem, który od początku dyktował swoje warunki. Gra toczyła się głównie na naszej połowie, a my pozwalaliśmy sobie od czasu do czasu na wyjście z kontrą. Generalnie przeciwnik grał piłką, a my za nią biegaliśmy, ale robiliśmy to na tyle dobrze, że nie pozwalaliśmy na poważniejsze zagrożenie, a jeśli do niego dochodziło to dobrze w bramce interweniował Marcin Grzywacz. W końcu jednak postanowiliśmy się odgryźć graczom Zrywu i po długim dokładnym zagraniu Marcina Jaworskiego futbolówkę opanował Artur Rogala i spokojnie pokonał bramkarza z Wygody. W tej sytuacji mimo optycznej przewagi rywala to Promyk zszedł na przerwę z minimalnym prowadzeniem. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie i dalej dużo biegaliśmy, a gdy za tą piłką nie zdążyliśmy to na straży stali Krystian Centkowski, a później Bartłomiej Siekiera – TAK Promyk miał trzech bramkarzy 😉 Mimo, że taka rywalizacja kosztowała nas dużo sił to zaczynało ich brakować piłkarzom… Zrywu. Mieliśmy coraz więcej miejsca w ataku co przyniosło gole Artura Rogali i chwilę później Piotra Kamińskiego. Zaskoczyć daliśmy się dopiero w ostatniej akcji meczu, gdy przeciwnik trafił bezpośrednio z rzutu wolnego. Tuż po bramce sędzia zakończył spotkanie.

Wystąpiliśmy w składzie: Marcin Grzywacz, Łukasz Pacholski, Marcin Jaworski, Paweł Kutkowski, Kamil Dalke, Michał Maciak, Marcin Nowak, Damian Chełmiński, Maciej Nowicki, Piotr Ufa i Artur Rogala. Grali także: Krystian Centkowski, Bartłomiej Siekiera, Karol Drązikowski, Jakub Felczyński, Hubert Kowalski, Damian Kaczor, Michał Dobkiewicz, Paweł Księżak, Piotr Kamiński, Kamil Kościug oraz Aleksander Psiuk.