Promyk Nowa Sucha. Seniorzy i juniorzy

0
101

Seniorzy rozpoczęli przygotowania

Na 9 lipca przypadł naszym Seniorom początek okresu przygotowawczego. Na pierwszym treningu pojawiło się 12 graczy, którzy będą spotykać się dwa razy w tygodniu.

Dodatkową jednostką treningową będzie mecz kontrolny, a ich harmonogram poznamy w nieco późniejszym terminie. Zamiast tego możemy zaprezentować skład grupy w której rywalizować będziemy w nadchodzącym sezonie w ramach rozgrywek Warszawskiej Klasy A:

 1. Tajfun Brochów
 2. Błękitni Korytów
 3. Wrzos Międzyborów
 4. Tur Jaktorów
 5. LKS Osuchów
 6. LKS II Chlebnia
 7. Zaborowianka Zaborów
 8. Promyk Nowa Sucha
 9. Piast Feliksów
 10. Passovia Pass
 11. Partyzant Leszno
 12. Orzeł Kampinos
 13. Józefowianka Józefów
 14. Naprzód Brwinów

Ligę rozpoczniemy w weekend 17-18 sierpnia wyjazdowym pojedynkiem z Zaborowianką Zaborów, a rundę jesienną zakończymy 9-10 listopada u siebie z LKS II Chlebnia. Terminarz nie przewiduje kolejek w środku tygodnia.

 

 

Juniorzy poznali rywali

Po opublikowaniu rywali Seniorów czas na prezentację składu I Wojewódzkiej Ligi Juniorów. Wbrew pozorom większość zespołów jest nam dobrze znana.

W poprzednim sezonie rywalizowaliśmy z Perłą Złotokłos i Jednością Żabieniec, a we wcześniejszych latach nasze piłkarskie drogi stykały się z MKS Piaseczno i Wilgą Garwolin. Nowością będą jedynie drużyny spoza okręgu warszawskiego czyli Radomiak Radom, AS Radomiak Radom i Energia Kozienice. Cała grupa wygląda następująco:

 1. Radomiak Radom
 2. MKS Piaseczno
 3. Perła Złotokłos
 4. Jedność Żabieniec
 5. Promyk Nowa Sucha
 6. Energia Kozienice
 7. Wilga Garwolin
 8. AS Radomiak Radom

Ligę rozpoczniemy wyjazdowym pojedynkiem z Jednością Żabieniec 17-18 sierpnia, a zakończymy 9-10 listopada w Złotokłosie grając z tamtejszą Perłą. Jak widać w jednej kwestii nic się nie zmienia. Gdzie byśmy nie grali to i tak rozgrywki kończymy w Złotokłosie. Z pięciu ostatnich sezonów (nadchodzący będzie szóstym) tylko raz ligi nie kończyliśmy na boisku Perły 🙂

Karol Drązikowski