Promyk Nowa Sucha. Seniorzy wygrali w środku tygodnia

0
21

W meczu kontrolnym Seniorów Promyk Nowa Sucha wygrał z Rawką Bolimów 9:1 (5:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Marcin Jaworski x3, Aleksander Psiuk x3, Hubert Kowalski, Rafał Dalke i Kamil Kościug.

Środek tygodnia to nie zawsze łatwy termin na zebranie składu, dlatego u nas już nie mieliśmy możliwości wystawienia dwóch jedenastek, a i rywale przyjechali tylko w dziesięciu. Na szczęście mogliśmy dokonać wypożyczenia i graliśmy po jedenastu. Od początku zarysowała się nasza przewaga i spokojnie budowaliśmy przewagę. W pierwszej połowie do siatki trafiali Marcin Jaworski, Hubert Kowalski, Rafał Dalke oraz dwukrotnie Aleksander Psiuk i stało się jasne, że nasze zwycięstwo praktycznie nie jest zagrożone. Mogliśmy jednak zastanawiać się nad jego rozmiarami. Za odpowiedź na to pytanie zabrali się nasi piłkarze i po zmianie stron na listę strzelców wpisywali się dwukrotnie Marcin Jaworski oraz po jednym trafieniu Kamil Kościug i Aleksander Psiuk. Do tego w samej końcówce straciliśmy bramkę i pojedynek zakończył się wygraną 9:1.

Wystąpiliśmy w składzie: Bartłomiej Siekiera, Kacper Drązikowski, Paweł Księżak, Mariusz Mikulski, Hubert Kowalski, Aleksander Psiuk, Marcin Gajda, Damian Chełmiński, Marcin Jaworski, Tomasz Jurczak i Rafał Dalke. Gra;li także: Damian Kaczor, Kamil Kościug, Jakub Nowakowski, Mateusz Piątek, Kacper Charaziński, Marcin Grzywacz oraz Michał Regulski.

Karol Drązikowski