Promyk Nowa Sucha. Sparing z Rawką na plus

0
20

W meczu kontrolnym Juniorów Młodszych Promyk Nowa Sucha wygrał z Rawką Bolimów 2:1 (1:1, 1:0, 0:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Adrian Jaworski i Aleksander Psiuk.

Sparingi z Rawką Bolimów w środku ligi stały się dla nas dość stałym elementem więc żeby tradycji stało się zadość to zagrać trzeba było i teraz. Zwykle byli to Seniorzy, ale teraz do walki stanęli Juniorzy Młodsi Promyka. Z pewnością nie można było powiedzieć, że odstawaliśmy na tle bardziej doświadczonego rywala, choć to goście jako pierwsi wyszli na prowadzenie. Potrafiliśmy jednak odpowiedzieć, gdy do prostopadłej piłki wyszedł Aleksander Psiuk. Jego strzał zakończył swój lot na słupku, ale do futbolówki dopadł Adrian Jaworski i mieliśmy wyrównanie. W drugiej części meczu do siatki trafił już tylko Promyk, a konkretnie uczynił to Aleksander Psiuk, gdyż tym razem nie przeszkodził mu już słupek. Występ Juniorów zakończył się więc wygraną i wtedy do akcji wkroczyli Seniorzy. Wydawało się, że będzie im dużo łatwiej, ale jedyne co pozostało to obrona korzystnego wyniku. Tyle się naszym graczom udało i ów „trójmecz” zakończył się wygraną Promyka.

Wystąpiliśmy w składzie: Krystian Centkowski, Patryk Felczak, Paweł Piotrowski, Hubert Kowalski, Kacper Drązikowski, Kamil Kościug, Paweł Księżak, Damian Chełmiński, Damian Kaczor, Adrian Jaworski i Aleksander Psiuk. Grali także: Michał Regulski, Jakub Teodorowicz, Jakub Pawlak, Adrian Gala oraz Jakub Nowakowski.

W trzeciej tercji zagrali Seniorzy w składzie: Marcin Grzywacz, Karol Drązikowski, Marcin Jaworski, Kamil Dalke, Andrzej Leszczyński, Arkadiusz Krulik, Mateusz Piątek, Mateusz Figat, Karol Kuliś, Rafał Dalke i Piotr Ufa.

Karol Drązikowski