Promyk Nowa Sucha. Trampkarze, Żacy i Seniorzy

0
24

Trampkarze nie sprostali Milanowi

W meczu kontrolnym Trampkarzy Milan Milanówek wygrał z Promykiem Nowa Sucha 7:1 (3:0). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Bartosz Sokołowski.

W sobotnie przedpołudnie nasi Trampkarze wybrali się na swój pierwszy sparing w zimowym okresie przygotowawczym. Czekało nas duże wyzwanie, gdyż mierzyliśmy się z rocznikiem 2004 Milanu czyli o 12 miesięcy więcej niż nasi piłkarze. Nie zawsze udaje się jednak znaleźć przeciwnika w swoim wieku, a że każda okazja do gry jest ważna to nie ma co marudzić. Mecz odbywał się pod dyktando gospodarzy, ale sami też próbowaliśmy rozgrywać piłkę i tworzyć swoje okazje. Nam niestety brakowało wykończenia, natomiast rywal wyglądał znacznie lepiej w tej kwestii, co przełożyło się na trzy zdobyte gole w pierwszej połowie. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Przeciwnik rozpoczął od trafienia, ale my potrafiliśmy na to odpowiedzieć i bramkę zdobył Bartosz Sokołowski. Szukaliśmy kolejnych goli, ale nawet sytuacje sam na sam z bramkarzem nie zostały wykorzystane. Gospodarze za to wykorzystywali nasze błędy i ustalili wynik rywalizacji na 7:1. Nam pozostaje wyciągnąć pozytywne wnioski i pracujemy dalej, gdyż do ligi pozostał miesiąc.

Wystąpiliśmy w składzie: Antoni Siekiera, Piotr Felczyński, Zawodnik Testowany 1, Zawodnik Testowany 2, Jan Kowalik, Bartosz Sokołowski, Kacper Plichta, Ksawery Pętlak, Dawid Pikura, Kacper Marcinkowski i Maciej Księżak.

.

Rocznik 2010 na piątkę

W turnieju Winter CUP rocznik 2010 Promyka Nowa Sucha zajął 5 miejsce.

Drużyna Żaków jeszcze nie występuje w lidze, ale pracę wykonaną na treningach ma okazje sprawdzać we wszelakich turniejach. Pierwsza w tym roku impreza z wyjazdem do Warszawy i niestety zajmujemy 5 miejsce. Niestety… Gdyż czuć niedosyt. Pierwszy mecz udało nam się zremisować po strzale Wojtka Kacprzaka. Gra była dosyć wyrównana i co warto podkreślić pokazaliśmy kilka zgranych akcji, ale nie udało się zdobyć więcej goli. Następne spotkania mimo dobrej gry to pasmo porażek. Wyniki nie odzwierciedlają zaangażowania i woli walki naszych chłopców. Pokazaliśmy się z pozytywnej strony ale jednak trzeba popracować nad pewnymi elementami, które w poszczególnych pojedynkach zawiodły. Drużyna dostała puchar, a każdy zawodnik pamiątkowy medal. Były też indywidualne wyróżnienia. W Promyku takim zawodnikiem został Szymon Bolimowski. Pochwały należą się jednak całemu zespołowi, a także kibicom-rodzicom, którzy zapewnili transport, a przede wszystkim dopingowali młodych piłkarzy w ich piłkarskiej przygodzie.

Wystąpiliśmy w składzie: Szymon Bolimowski, Kacper Mirski, Piotr Gierasik, Bartosz Cieślak, Wojciech Kacprzak, Rafał Rychlewski, Przemek Kacprzak, Adrian Olender, Krystian Jaskulski, Kuba Jurgiel, Igor Mikulski i Patryk Pietrzak.

Seniorzy zwyciężają

W meczu kontrolnym Seniorów Promyk Nowa Sucha wygrał z Czarnymi Bednary 5:2 (2:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Aleksander Psiuk x2, Marcin Gajda, Maciej Nowicki i Rafał Dalke.

Po dłuższej przerwie w sparingach powróciliśmy do rozgrywanie meczów kontrolnych. Pojedynek z Czarnymi Bednary miał dać odpowiedź na jakim jesteśmy etapie i trzeba przyznać, że wyglądało to całkiem nieźle. Od początku przejęliśmy inicjatywę i gra toczyła się na połowie przeciwnika. Osiągniętą przewagę udokumentowaliśmy golem po ładnej zespołowej akcji wykończonej przez Marcina Gajdę. W kolejnych minutach dalej byliśmy groźni, ale nie przełożyliśmy tego na kolejne trafienia. Zamiast tego straciliśmy dość przypadkowego gola, gdy z pozoru niegroźne dogranie wpadło do naszej bramki. Śmiało można jednak zapisać asystę ostrym promieniom zachodzącego słońca. Na szczęście Promyk szybko odpowiedział i po dośrodkowaniu z prawej strony Maciej Nowicki uderzeniem głową wyprowadził zespół z Nowej Suchej na ponowne prowadzenie. Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa, a po zmianie stron w obu drużynach nastąpiło sporo zmian. Nasza ławka rezerwowych prezentowała się znacznie lepiej od tej przeciwnika i nie pozwalaliśmy rywalom na zbyt wiele. W ataku Promyka brylował za to Aleksander Psiuk, który dwukrotnie pokonał bramkarza z Bednar. Przez chwilę mogliśmy wpaść w zakłopotanie, gdy przeciwnik zdobył swojego drugiego gola z rzutu karnego, ale wszelkie wątpliwości rozwiał Rafał Dalke ustalając wynik rywalizacji na 5:2.

Wystąpiliśmy w składzie: Bartłomiej Siekiera, Łukasz Pacholski, Marek Simiński, Jakub Felczyński, Kamil Dalke, Marcin Jaworski, Marcin Nowak, Marcin Gajda, Maciej Nowicki, Zawodnik Testowany 2 i Artur Rogala. Grali także: Karol Drązikowski, Jakub Teodorowicz, Michał Maciak, Andrzej Leszczyński, Michał Dobkiewicz, Paweł Księżak, Damian Chełmiński, Damian Kaczor, Aleksander Psiuk oraz Rafał Dalke.