Promyk Nowa Sucha. Trampkarze starsi zagrali w środku tygodnia

0
22

W meczu kontrolnym Trampkarzy Starszych KS Teresin przegrał z Promykiem Nowa Sucha 3:7 (1:4). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Bartosz Dubielecki x3, Maciej Księżak x2 i Bartosz Sokołowski x2.

Najmłodsze roczniki grały w weekend, dlatego trochę starsi piłkarze Promyka im pozazdrościli i także postanowili jeszcze pograć przed zimową przerwą. Zresztą od początku widać było, że nasi gracze mają sporą ochotę do gry. Szybko strzeliliśmy gole i po dwóch trafieniach Bartosza Dubieleckiego prowadziliśmy 2:0. Zresztą potem nie zamierzaliśmy przestać strzelać i nasz dorobek powiększyli Maciej Księżak i Bartosz Sokołowski. Co prawda tuż przed przerwą goście po raz pierwszy trafili do naszej siatki, ale nie zapowiadało to większych problemów. Okazało się jednak inaczej, bo rywale po zmianie stron dołożyli jeszcze dwie bramki i zrobiło się niebezpiecznie. Na szczęście do końca rywalizacji strzelał już tylko Promyk. Po golu zainkasowali Bartosz Dubielecki, Bartosz Sokołowski oraz Maciej Księżak i mogliśmy cieszyć się z wygranej.

Wystąpiliśmy w składzie: Patryk Adamiec, Jan Kowalik, Kacper Zdanowski, Mikołaj Jarota, Kacper Plichta, Grzegorz Sekuła, Antoni Siekiera, Bartosz Sokołowski, Patryk Staniak, Bartosz Dubielecki i Maciej Księżak.