Promyk Nowa Sucha. Trampkarze także przedłużają weekend

0
21

W meczu kontrolnym Trampkarzy Unia Iłów przegrała z Promykiem Nowa Sucha 1:4 (0:2). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Maciej Księżak x2 i Ksawery Pętlak x2.

Weekend zaczął się dla nas w piątek, a ostatecznie skończył dopiero we wtorek, gdy zagrali Trampkarze. Dla nich był to ostatni sprawdzian przed ligą i byliśmy ciekawi w jakiej jesteśmy formie. Jak się okazało od początku dyktowaliśmy swoje warunki i swoją przewagę udokumentowaliśmy golami Macieja Księżaka i Ksawerego Pętlak. Z dwubramkową przewagę zeszliśmy na przerwę, ale po zmianie stron nasza sytuacja lekko się skomplikowała. Gospodarze zaliczyli kontaktowe trafienie i mogliśmy się obawiać o końcowy rezultat. Na szczęście nasze prowadzenie z rzutu karnego podwyższył Maciej Księżak, a wynik ustalił Ksawery Pętlak. Odnieśliśmy więc przekonujące zwycięstwo i z nadziejami spoglądamy na pierwszy mecz ligowy z FC Komorów i walkę o pierwsze punkty.

Wystąpiliśmy w składzie: Antoni Siekiera, Jakub Szypszak, Kacper Plichta, Jan Kowalik, Kacper Marcinkowski, Maciej Księżak, Ksawery Pętlak, Bartosz Plichta, Bartosz Sokołowski, Grzegorz Sekuła, Szymon Kowalski oraz Zawodnik Testowany.

Karol Drązikowski