Promyk Nowa Sucha. Trampkarze wygrywają

0
21

W meczu kontrolnym Trampkarzy KS Teresin przegrał z Promykiem Nowa Sucha 0:4 (0:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Maciej Księżak x3 i Dawid Pikura.

Ligowy Terminarz naszych Trampkarzy jest dość przeplatany, ponieważ po wycofaniu się Ożarowianki Ożarów i Piasta Piastów mamy aż cztery wolne terminy. Musimy sobie jakoś z nimi radzić, a jedynym sposobem na utrzymanie rytmu meczowego są sparingi. Wybór padł na powiatowego sąsiada, z którym niedawno grał rocznik 2006 Promyka. Drużyna Młodzików zremisowała 6:6, dlatego o rok starsi zawodnicy mieli apetyt na zwycięstwo. Sam mecz pokazał, że oczekiwania były słuszne i w pierwszej połowie wyszliśmy na prowadzenie za sprawą Dawida Pikury. Mimo przewagi na kolejne trafienia musieliśmy poczekać do zmiany stron. Po niej uaktywnił się Maciej Księżak, który skompletował hat-tricka i mogliśmy się cieszyć ze zdecydowanego zwycięstwa. W dobrych nastrojach możemy więc zaczynać myśleć o kolejnym pojedynku, ale już w walce o ligowe punkty.

Wystąpiliśmy w składzie: Antoni Siekiera, Jan Kowalik, Jakub Szypszak, Piotr Felczyński, Dawid Pikura, Kacper Plichta, Bartosz Sokołowski, Kacper Zdanowski, Łukasz Rogalski, Maciej Księżak i Patryk Staniak. Grali także: Grzegorz Sekuła, Jakub Jaworski, Patryk Adamiec oraz Gabriel Kaźmierski.