Promyk Nowa Sucha. W trakcie weekendu…

0
29

Rocznik 2008 w formie po obozie

 

W meczu kontrolnym Młodzików Promyk Nowa Sucha wygrał z Bzurą Chodaków 8:1 (4:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Konrad Kornacki x3, Szymon Adamcewicz x3, Jakub Kowalski i Bartosz Skoneczny.

Ostatni raz te drużyny mierzyły się na jubileuszu Bzury i wtedy Promyk zwyciężył 6:0. Mieliśmy więc dobre wspomnienia i w kolejnym pojedynku również chcieliśmy się pokazać z jak najlepszej strony. Udowodniliśmy to właściwie już w pierwszej połowie, gdy na swoje konto zapisaliśmy cztery trafienia. Nie inaczej było w drugiej części rywalizacji, gdy także dołożyliśmy cztery bramki. Zdarzył nam się jednak jeden błąd, gdy goście zaliczyli honorowego gola. Nie zmąciło to jednak naszej radości z wygranej, którą pokazaliśmy, że po obozie jesteśmy w całkiem dobrej formie. Pozostaje wierzyć, że utrzymamy ją przez całe rozgrywki ligowe.

Wystąpiliśmy w składzie: Ksawery Ciura, Konrad Kornacki, Maciej Wasilewski, Kuba Kasperek, Jakub Kowalski, Adam Mońka, Paweł Ziółkowski, Szymon Adamcewicz i Krystian Kocimski. Grali także: Bartosz Skoneczny, Wiktor Czepulaniec, Szymon Brysiak oraz Piotr Kowalik.

 

Nieudana inauguracja

Zaborowianka Zaborów – Promyk Nowa Sucha

            3 – 0             

W meczu Warszawskiej Klasy A Zaborowianka Zaborów wygrała z Promykiem Nowa Sucha 3:0 (1:0). Gole dla gospodarzy padły w 44, 56 i 64 minucie.

Żółte kartki Promyka: brak. Widzów 65.

Zwykło się mawiać, że w lidze najważniejsze to dobrze zacząć i z nastawieniem na zwycięstwo jechaliśmy do Zaborowa. Niestety od początku mecz nie układał się po naszej myśli. W jednej z pierwszych akcji mocno poturbowany został Marcin Jaworski, ale zdołał powrócić na boisko. Oba zespoły próbowały różnymi sposobami dostać się pod pole karne rywala, ale akcji po których mogła paść bramka praktycznie nie oglądaliśmy. Wydawało się więc, że pierwsza połowa zakończy się remisem, ale pod jej koniec gracz gospodarzy wykorzystał zagranie z lewej strony i strzałem pod poprzeczkę wyprowadził Zaborowiankę na prowadzenie. Na jakąkolwiek odpowiedź nie było już za bardzo czasu i musieliśmy szukać szans na odwrócenie wyniku w drugiej połowie. Jej pierwsze dwadzieścia minut było dla nas wręcz koszmarne. Najpierw ze skręconą kostką boisko opuścił Kamil Wróbel, następnie przeciwnik zdobył dwa gole, a wszystko zakończyło się poważnie wyglądającą kontuzją Artura Rogali. Było więc 3:0, a nam brakowało argumentów na odwrócenie przebiegu meczu. Gracze z Zaborowa do końca spokojnie prowadzili grę i sięgnęli po komplet punktów na inaugurację. Nam pozostaje wierzyć, że poprawimy się w następnym meczu.

Wystąpiliśmy w składzie: Marcin Grzywacz, Michał Maciak, Paweł Kutkowski, Marek Simiński, Łukasz Pacholski, Marcin Jaworski (60′ Piotr Ufa), Tomasz Jurczak (65′ Paweł Księżak), Damian Chełmiński, Maciej Nowicki (57′ Damian Kaczor), Kamil Wróbel (50′ Rafał Dalke) i Artur Rogala (68′ Karol Drązikowski).

Tabela Warszawskiej Klasy A:

Pos Zespół M Goals +/- Pkt
1 Błękitni Korytów 1 6:2 4 3
2 Partyzant Leszno 1 3:0 3 3
3 Wrzos Międzyborów 1 3:0 3 3
4 Zaborowianka Zaborów 1 3:0 3 3
5 LKS II Chlebnia 0 0:0 0 0
6 LKS Osuchów 0 0:0 0 0
7 Naprzód Brwinów 0 0:0 0 0
8 Passovia Pass 0 0:0 0 0
9 Piast Feliksów 0 0:0 0 0
10 Tajfun Brochów 0 0:0 0 0
11 Orzeł Kampinos 1 0:3 -3 0
12 Promyk Nowa Sucha 1 0:3 -3 0
13 Tur Jaktorów 1 0:3 -3 0
14 Józefowianka Józefów 1 2:6 -4 0

.

Rocznik 2006 na remis

 

W meczu kontrolnym Trampkarzy Młodszych Promyk Nowa Sucha zremisował z Milanem Milanówek 4:4 (3:2). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Oliwier Tataj x3 i Bartosz Figat.

Szersza relacja w poniedziałek…

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Mateusz Kluczyk, Sergiusz Winnicki, Jacek Wyziński, Igor Kowalski, Bartosz Krawczak, Wiktor Sot, Miłosz Kluczyk, Bartosz Figat, Konrad Kornacki i Oliwier Tataj. Grali także: Jakub Kowalski, Paweł Ziółkowski, Kamil Malara, Adam Podkański, Rafał Kaźmierski oraz Dominik Dobosiewicz.

.

Karol Drązikowski