15.09.

Na tarczy ale z podniesioną głową

Promyk Nowa Sucha – Piast Piastów

2 – 4

W meczu II Warszawskiej Ligi Trampkarzy Promyk Nowa Sucha przegrał z Piastem Piastów 2:4.

Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Maciej Księżak i Dawid Pikura.

Dziś o samym spotkaniu napiszemy niewiele, gdyż nie mieliśmy wysłanników w terenie (błagamy Karol wracaj z tego urlopu: P)

Pierwsza połowa bardzo wyrównana, akcje zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Piast atakował ale dzisiejszego dnia świetnie ( co podkreślił trener Piastowa po meczu) zaprezentował się nasz bramkarz Antek Siekiera. Niestety jednak pod koniec pierwszej połowy musiał ulec piłkarzowi gości i do przerwy schodziliśmy z jednobramkowa stratą. Nie zniechęciło to jednak naszych piłkarzy i na drugą połowę wyszli z wiarą o zwycięstwo. Obraz w drugiej części gry wyglądał bardzo podobnie co i w pierwszej. Akcje z obydwu stron, ale… coś się zacięło i Piast zaczął strzelać bramki. A tych bramek było trzy. Nasi jednak nie ugięli się widząc wynik i zdołali zdobyć dwa gole. Najpierw z rzutu karnego na 1:4 strzelił Maciej Księżak a następnie na 2:4 Dawid Pikura. Więcej bramek nie oglądaliśmy w tym meczu i w taki oto sposób Piast zawozi trzy punkty do domu.

Podsumowując mecz dodam tylko, że mimo przegranej z wymagającym przeciwnikiem Promyk dostosował się i również zagrał bardzo dobre spotkanie, za co bardzo chłopakom dziękujemy.

Wystąpiliśmy w składzie: Antek Siekiera, Gracjan Woś, Janek Kowalik, Kacper Plichta, Szymon Kowalski, Łukasz Rogalski, Bartosz Plichta, Bartosz Sokołowski, Dawid Pikura, Maciej Księżak.

Grali także: Grzegorz Foks, Kacper Marcinkowski, Grzegorz Sekuła.

2 – 2

W meczu Warszawskiej Klasy A Zaborowianka Zaborów zremisowała z Promykiem Nowa Sucha 2:2 (2:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Maciej Nowicki (30′) i Marcin Nowak (51′). Gole dla gości padły w 2 i 32 minucie.

Zółte kartki Promyka: 46′ Łukasz Piórkowski, 60′ Łukasz Pacholski. Widzów 40.

Wystąpiliśmy w składzie: Bartłomiej Dragański (46′ Bartłomiej Siekiera), Łukasz Pacholski, Marcin Jaworski, Paweł Kutkowski, Michał Maciak (46′ Aleksander Psiuk), Damian Chełmiński, Marcin Nowak, Łukasz Piórkowski, Maciek Nowicki, Tomasz Jurczak (80′ Damian Kaczor), Piotr Kamiński (89′ Rafał Dalke).

16.09.

Zwycięstwo Młodzików

Promyk Nowa Sucha – UKS Ołtarzew

2 – 1

W meczu III Warszawskiej Ligi Młodzików Promyk Nowa Sucha wygrał z UKS Ołtarzew 2:1 (0:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Bartosz Krawczak i Wiktor Sot.

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Wiktor Sot, Oliwier Tataj, Mateusz Kluczyk, Nikolas Krzemiński, Miłosz Kluczyk, Bartosz Krawczak, Bartosz Figat i Dawid Błaszczyk. Grali także: Kamil Malara, Antoni Kwiatkowski, Jacek Wyziński, Sergiusz Winnicki, Igor Kowalski, Adam Malczenko i Mikołaj Zabłocki.

16.09.

Kolejne zwycięstwo Orlików

Promyk Nowa Sucha – Błękitni Korytów

6 – 2

W meczu III Warszawskiej Ligi Orlików Promyk Nowa Sucha wygrał z Błękitni Korytów 6:2 (2:1, 2:0, 0:0, 2:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Konrad Kornacki x2, Kuba Kasperek x2 i Jakub Kowalski x2.

Wystąpiliśmy w składzie: Ksawery Ciura, Kacper Błaszkiewicz, Adam Mońka, Maciej Wasilewski, Kuba Kasperek, Jakub Kowalski, Krystian Kocimski, Konrad Kornacki, Jakub Brzeziński, Tomasz Brzeziński, Kacper Gierasik, Szymon Brysiak i Marcel Wawrzyńczak.