Promyk Nowa Sucha. Wyniki weekendu

0
36

Rocznik 2010 wygrywa w Kompinie!

W Turnieju Soccer Kids w Kompinie drużyna Orlików Promyka Nowa Sucha zajęła 1 miejsce.

Jako pierwsza w 2020 roku zaprezentowała się nam drużyna Orlików. Wybrała się do Kompiny, aby uczestniczyć w turnieju organizowanym przez Soccer Kids.

Imprezę rozpoczęliśmy od pewnego zwycięstwa nad Soccer Kids Domaniewice po bramkach Szymona Bolimowskiego, Maksymiliana Jędrzejewskiego, Wojciecha Kacprzaka i Oliwiera Olszanowskiego. W drugim pojedynku nie poszło nam już jednak tak łatwo i przegraliśmy jednym golem z Soccer Kids Łowicz. Na szczęście nie podłamaliśmy się i w ostatnim grupowym meczy bardzo wysoko ograliśmy drugą drużynę Orła Nieborów. W meczu tym na listę strzelców dwukrotnie wpisywali się Wojciecha Kacprzak, Maksymilian Jędrzejewski i Oliwier Olszanowski, a jedno trafienie dołożył Szymon Bolimowski. Uzyskane wyniki pozwoliły zająć drugie miejsce w grupie i awansować do półfinału. Tam czekał na nas pierwszy zespół Orła Nieborów. Było więc trochę trudniej, ale wygraliśmy 2:1 po udanych strzałach Wojciecha Kacprzaka i Maksymiliana Jędrzejewskiego. W finale spotkaliśmy się z Soccer Kids Łowicz czyli mieliśmy powtórkę z fazy grupowej. Wtedy przegraliśmy 0:1, ale w decydującym o triumfie pojedynku nie daliśmy już sobie wbić gola. Co prawda nam też nie udało się nic strzelić i o wszystkim musiały decydować rzuty karne. Zaczęliśmy je w najlepszy z możliwych sposobów, bo Ryszard Migda obronił uderzenie gracza z Łowicza. W kolejnych próbach gracze Promyka się nie mylili i po bramkach Wojciecha Kacprzaka, Szymona Bolimowskiego i Maksymiliana Jędrzejewskiego zwyciężyliśmy 3:2. W naszym zespole wielka radość i odebraliśmy pamiątkowy puchar. Dodatkowo w naszej drużynie indywidualną nagrodę dla najlepszego zawodnika zespołu otrzymał Maksymilian Jędrzejewski.

Wyniki naszej drużyny:

  • Promyk – Soccer Kids Domaniewice 4:0
  • Promyk – Soccer Kids Łowicz pomarańczowi 0:1
  • Promyk – Orzeł II Nieborów 7:0
  • Promyk – Orzeł Nieborów 2:1
  • Promyk – Soccer Kids Łowicz pomarańczowi 0:0 k. 3:2

Wystąpiliśmy w składzie: Ryszard Migda, Rafał Rychlewski, Maksymilian Jędrzejewski, Wojciech Kacprzak, Szymon Bolimowski, Bartosz Cieślak, Piotr Gierasik, Patryk Pietrzak, Igor Mikulski i Oliwier Olszanowski.

.

Nieudana wyprawa do Łomianek

W meczu kontrolnym Trampkarzy Młodszych KS Łomianki wygrał z Promykiem Nowa Sucha 10:0 (3:0).

W ramach okresu przygotowawczego postanowiliśmy zmierzyć się z zespołem, który ponownie jak my rywalizuje w II Warszawskiej Lidze Trampkarzy Młodszych, ale w innej grupie. Można było się więc spodziewać wyrównanego pojedynku i początkowo na to się zanosiło. Sami próbowaliśmy coś stworzyć, ale rywale też nie pozostawali dłużni. Mimo wszystko nam niewiele z prób wychodziło, a gospodarze do końca pierwszej połowy trzy razy wpisali się na listę strzelców. Po zmianie stron liczyliśmy, że straty uda się odrobić, ale przeciwnik dołożył czwartego gola. Po tym trafieniu nasza gra się wyraźnie posypała i szybko zaczęliśmy tracić kolejne bramki co przełożyło się na wysoką porażkę.

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Adam Podkański, Sergiusz Winnicki, Jacek Wyziński, Mateusz Kluczyk, Dawid Markus, Bartosz Krawczak, Miłosz Kluczyk, Oliwier Tataj, Adrian Sałaciński i Bartosz Bernaszuk. Grali także: Dawid Błaszczyk, Igor Kowalski, Jakub Kowalski, Jakub Cierlicki, Paweł Ziółkowski oraz Kacper Hołuj.