Promyk Nowa Sucha. Wyniki weekendu

0
29

Wysoka wygrana z Widokiem

 

W meczu kontrolnym Młodzików Promyk Nowa Sucha wygrał z Widokiem Skierniewice 9:0 (3:0, 2:0, 4:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Konrad Kornacki x4, Jakub Kowalski x2, Jakub Targaszewski, Adam Mońka i Szymon Adamcewicz.

Widok Skierniewice dominuje w okręgu skierniewickim, ale nasz zespół także ma spory potencjał, dlatego spodziewaliśmy się ciekawego widowiska. Szybko jednak okazało się, że to Promyk tego dnia będzie stroną dominującą i spokojnie budowaliśmy swoją przewagę. Graliśmy trzy tercje i już po pierwszej z nich prowadziliśmy 3:0. W dalszej części rywalizacji dołożyliśmy jeszcze odpowiednio dwa i cztery gole, a na listę strzelców wpisywali się Konrad Kornacki, Jakub Kowalski, Jakub Targaszewski, Adam Mońka i Szymon Adamcewicz. Łącznie strzeliliśmy więc dziewięć bramek i przy tym nie straciliśmy ani jednej, co przełożyło się na wysoką wygraną.

Wystąpiliśmy w składzie: Mikołaj Matusiak, Adam Mońka, Kuba Kasperek, Maciej Wasilewski, Paweł Ziółkowski, Filip Piaskowski, Szymon Adamcewicz, Konrad Kornacki i Jakub Kowalski. Grali także: Kacper Gierasik, Bartosz Skoneczny, Krystian Kocimski, Jakub Targaszewski oraz Szymon Brysiak.

.

Na remis z KS Teresin

 

W meczu kontrolnym Trampkarzy Młodszych Promyk Nowa Sucha zremisował z KS Teresin 2:2. Obie bramki dla naszej drużyny zdobył Bartosz Figat.

Po meczu Młodzików na boisko w Nowej Suchej wyszli Trampkarze Młodsi Promyka i zmierzyli się z KS Teresin. Rywal mimo, że o rok starszy to lubimy z nim grać i generalnie dość często się spotykamy. Tym razem rywalizacja była zacięta, ale najważniejsze i tak w tej chwili jest to, że możemy już sobie w miarę normalnie pograć. Oba zespoły solidarnie strzeliły po dwa gole (w Promyku autorem obu był Bartosz Figat) i mimo chęci, żadnej ze stron nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Sergiusz Winnicki, Jacek Wyziński, Mateusz Kluczyk, Adam Podkański, Oliwier Tataj, Wiktor Sot Miłosz Kluczyk, Bartosz Figat, Adrian Sałaciński i Kacper Hołuj. Grali także: Mateusz Ciećwierz, Igor Kowalski, Dawid Błaszczyk oraz Jakub Cierlicki.

.

Gra wewnętrzna z Pogonią Godzianów

 

W meczu kontrolnym Seniorów Promyk Nowa Sucha wygrał z Pogonią Godzianów 10:1 (2:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Rafał Dalke x4, Michał Regulski x2, Jakub Teodorowicz, Damian Chełmiński, Jakub Nowakowski i Maciej Księżak.

Kolejnym sparingowym rywalem Seniorów miała być Pogoń Godzianów, ale nie wszystko poszło zgodnie z planem. Przeciwnik przyjechał do nas zaledwie w sześcioosobowym składzie, ale szkoda by było w ogóle nie zagrać. Pożyczyliśmy więc pięciu graczy i można było toczyć rywalizację jedenastu na jedenastu. Co ciekawe lepiej w mecz weszli „goście”, którzy wyszli na prowadzenie, ale w dalszej części meczu dominował już Promyk. Łącznie dziesięć razy pokonaliśmy bramkarza Pogoni, a na listę strzelców wpisywali się Rafał Dalke, Michał Regulski, Jakub Teodorowicz, Damian Chełmiński, Jakub Nowakowski i Maciej Księżak. Cieszy szczególnie to, że oprócz doświadczonego Rafała Dalke to gole zdobywali wyłącznie gracze mający od piętnastu do osiemnastu lat. Trochę młodnieje nam chyba drużyna 🙂

Wystąpiliśmy w składzie: Bartłomiej Siekiera, Karol Drązikowski, Jakub Teodorowicz, Mariusz Mikulski, Kamil Dalke, Łukasz Pacholski, Paweł Księżak, Damian Chełmiński, Maciej Nowicki, Jakub Nowakowski i Rafał Dalke. Grali także: Michał Regulski, Marcin Wawrzyniak, Kacper Drązikowski, Maciej Księżak, Kacper Charaziński oraz Kamil Kościug.

 

Karol Drązikowski