Promyk Nowa Sucha. Wyniki weekendu

0
73

Unia zdecydowanie lepsza

 

W meczu kontrolnym Orlików Promyk Nowa Sucha przegrał z Unią II Boryszew 2:17, Obie bramki dla naszej drużyny zdobył Igor Mikulski.

Weekendowe zmagania rozpoczęliśmy od pojedynku rocznika 2010 i jak pisaliśmy w zapowiedzi poszczególni rywale naszych drużyn młodzieżowych są wymagający. W sezonie którego ostatecznie nie udało się rozpocząć mieliśmy występować w V Lidze, a nasz rywal o dwie klasy rozgrywkowe wyżej. Różnicę tę widać było szczególnie przy wyprowadzaniu piłki, gdyż rywale często ją szybko przejmowali i kończyło się to traconymi golami z kontrataku. Trochę nie umieliśmy znaleźć na to sposobu i przez to dorobek bramkowy gości był dość znaczący. Jeśli mamy szukać pozytywów to dobre spotkanie zaliczył Igor Mikulski, który zdobył dwa gole, ale nad formą w defensywie musimy jeszcze poćwiczyć. Przynajmniej wiemy nad czym będziemy pracować.

Wystąpiliśmy w składzie: Piotr Gierasik, Rafał Rychlewski, Adrian Olender, Bartosz Cieślak, Wojciech Kacprzak, Maksymilian Jędrzejewski, Sebastian Wasilewski, Szymon Wasilewski, Tymoteusz Wrocławski, Igor Mikulski, Patryk Pietrzak, Oliwier Olszanowski oraz Ryszard Migda.

.

Znicz za silny

 

W meczu kontrolnym Trampkarzy Młodszych Znicz II Pruszków wygrał z Promykiem Nowa Sucha 10:1 (2:0). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Oliwer Tataj.

Kolejnym wymagającym rywalem z którym zespoły Promyka mierzyły się w sobotę był Znicz II Pruszków. Zespół ten na co dzień występuje w Lidze Wojewódzkiej więc podobnie jak w przypadku Orlików też mieliśmy do czynienia z sytuacją, w której rywal gra o dwie klasy rozgrywkowe wyżej. Chcemy się jednak uczyć od lepszych więc wybór rywala należy traktować za słuszny. Mimo wszystko w pierwszej połowie różnica nie była aż tak widoczna i po dwóch straconych golach nie zanosiło się, że po zmianie stron będzie dużo gorzej. Niestety gospodarze dysponowali dwiema różnymi jedenastkami, natomiast Promyk miał tylko jednego rezerwowego. Ten drobny szczegół dał o sobie znać w drugiej odsłonie rywalizacji. Znicz z nowymi siłami nas zabiegał i ośmiokrotnie pokonał naszego bramkarza. My byliśmy w stanie odpowiedzieć jedynie golem Oliwiera Tataja i spotkanie zakończyło się wysoką porażką.

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Mateusz Kluczyk, Bartosz Krawczak, Sergiusz Winnicki, Adam Podkański, Dawid Markus, Wiktor Sot, Miłosz Kluczyk, Oliwier Tataj, Bartosz Figat i Adrian Sałaciński. Grał także: Adam Malczenko.

.

Wygrana w Milanówku

 

W meczu kontrolnym Trampkarzy Starszych Milan Milanówek przegrał z Promykiem Nowa Sucha 3:9 (2:2). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Dawid Pikura x5, Bartosz Dubielecki x2, Bartosz Sokołowski i Kacper Zdanowski.

Nasi piłkarze mieli delikatny problem z zebraniem składu, ale udało się uzupełnić braki w Milanówku i mogliśmy przystąpić do rywalizacji. Pierwsza połowa była wyrównanym widowiskiem i zakończyła się remisem, a każda z ekip ustrzeliła po dwa gole. Można było się zastanawiać, kto okaże się lepszy po zmianie stron i okazało się, że to Promyk zaprezentował się bardziej okazale. Ustrzeliliśmy jeszcze siedem bramek, co przy jednym trafieniu gospodarzy przełożyło się na wysoką wygraną.

Wystąpiliśmy w składzie: Zawodnik Testowany, Mikołaj Jarota, Kacper Plichta, Jan Kowalik, Zawodnik Testowany, Bartosz Sokołowski, Maciej Księżak, Kacper Zdanowski, Grzegorz Sekuła, Bartosz Dubielecki i Dawid Pikura.

.

Drużyna Młodzików na piątkę

 

W turnieju URSUS CUP 2020 drużyna Młodzików Promyka Nowa Sucha zajęła 5 miejsce.

 

Drużyna Młodzików swoimi wynikami pokazuje, że ma spore możliwości, ale tym razem wybraliśmy się na bardzo mocno obsadzony turniej. Już na etapie rywalizacji grupowej trafiliśmy na mistrza i wicemistrza I Lig w roczniku 2008. Szykowało się więc ciekawe doświadczenie, choć chcieliśmy o coś powalczyć. Od razu na otwarcie zmierzyliśmy się z Drukarzem Warszawa czyli drużynom, która wygrała 2 grupę I Ligi. Zagraliśmy jeden z najlepszych swoich meczów (o ile nie najlepszy) i zremisowaliśmy 0:0. W drugim spotkaniu poprzeczka była już niżej zawieszona i pokonaliśmy 1:0 drużynę Be a Star Football Academy po golu Filipa Piaskowskiego. Niespodziewanie stworzyła się dla nas szansa walki nawet o strefę medalową, ale w decydującym o tym meczu przegraliśmy ze Zniczem Pruszków 0:1. Pozostała nam walka o miejsca 5-8 i postanowiliśmy zagrać o pełną pulę. Udowodniliśmy to ogrywając MOSiR Mińsk Mazowiecki 4:0 po dwóch trafieniach Konrada Kornackiego oraz po jednym Pawła Ziółkowskiego i Szymona Adamcewicz. W decydującym o piątej lokacie pojedynku ponownie walczyliśmy z zespołem Be a Star Football Academy. Wzięliśmy przykład z fazy grupowej i Jakub Kowalski dał nam wygraną 1:0. Trzeba przyznać, że patrząc na rywali z którymi się mierzyliśmy to piąte miejsce jest sporym osiągnięciem i tak jak zajęliśmy 5 miejsce tak i występ naszej drużyny można ocenić na piątkę.

Wyniki naszej drużyny:

 • Promyk – Drukarz Warszawa 0:0
 • Promyk – Be a Star Football Academy 1:0
 • Promyk – Znicz Pruszków 0:1
 • Promyk – MOSiR Mińsk Mazowiecki 4:0
 • Promyk – Be a Star Football Academy 1:0

Końcowa kolejność turnieju:

 1. Drukarz Warszawa
 2. Znicz Pruszków
 3. Ursus Warszawa
 4. AP Brychczy
 5. Promyk Nowa Sucha
 6. Be a Star Football Academy
 7. MOSiR Mińsk Mazowiecki
 8. Okęcie Warszawa

Wystąpiliśmy w składzie: Mikołaj Matusiak, Adam Mońka, Kuba Kasperek, Maciej Wasilewski, Paweł Ziółkowski, Szymon Adamcewicz, Filip Piaskowski, Konrad Kornacki i Jakub Kowalski. Grali także: Ksawery Ciura, Kacper Gierasik, Wiktor Czepulaniec, Szymon Brysiak, Jakub Targaszewski oraz Bartosz Skoneczny.

.

Kolejne wysokie zwycięstwo Seniorów

W meczu kontrolnym Seniorów Promyk Nowa Sucha wygrał z Sokołem Budki Piaseckie 12:4 (8:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Rafał Dalke x4, Marcin Jaworski x3, Damian Chełmiński, Hubert Kowalski, Kamil Kościug, Jakub Nowakowski i Aleksander Psiuk.

Seniorzy Promyka w ostatnich sparingach imponują skutecznością. Być może rywale nie są najsilniejsi, ale zdobycz strzelecka i tak robi wrażenie. Tym razem przekonał się o tym Sokół Budki Piaseckie, który już do przerwy przegrywał 8:0. Po zmianie stron dokonaliśmy wielu zmian, bo co też cieszy nie tylko dużo strzelamy, ale też i dużo nas jest na meczach. Wszelkie roszady trochę wybiły nas z rytmu, ale i tak możemy uznać drugą połowę za udaną, bo zakończyła się ona remisem 4:4. Ostatecznie zaliczka z pierwszej odsłony zadecydowała więc o rozmiarach zwycięstwa i pozostaje wierzyć, że forma strzelecka będzie trwać jeszcze długo.

Wystąpiliśmy w składzie: Mariusz Mikulski, Kamil Dalke, Jakub Teodorowicz, Adrian Jaworski, Hubert Kowalski, Aleksander Psiuk, Damian Chełmiński, Marcin Jaworski, Maciej Nowicki, Tomasz Jurczak i Rafał Dalke. Grali także: Michał Regulski, Karol Drązikowski, Paweł Księżak, Marcin Wawrzyniak, Kacper Drązikowski, Jakub Nowakowski, Maciej Księżak, Jakub Pawlak, Daniel Kaźmierczak, Kamil Kościug oraz Kacper Charaziński.

Karol Drązikowski