Promyk Nowa Sucha. Wyniki weekendu

0
27

Weekendowe granie zaczynamy od porażki

W meczu kontrolnym Orlików Promyk Nowa Sucha przegrał z Bzurą Chodaków 5:17. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Oliwier Olszanowski x4 i Maksymilian Jędrzejewski.

Gdy ostatni raz rywalizowaliśmy z Bzurą Chodaków to pojedynek zakończył się bardzo wysoką porażką. Pracujemy jednak nad swoimi umiejętnościami i dążymy do rozwoju. Bieżący sparing także zakończył się znaczną wygraną Bzury, ale my też możemy szukać pozytywów, ponieważ poprawiliśmy się w ofensywie. Na swoje konto zapisaliśmy 5 goli, z których cztery zdobył Oliwier Olszanowski, a jedno trafienie dołożył Maksymilian Jędrzejewski. Ilość straconych bramek nie daje satysfakcji, ale przynajmniej wiemy nad czym musimy pracować.

Wystąpiliśmy w składzie: Ryszard Migda, Bartosz Cieślak, Patryk Pietrzak, Adrian Olender, Rafał Rychlewski, Oliwier Olszanowski, Wojciech Kacporzak, Tymoteusz Wrocławski, Olaf Brodała, Szymon Wasilewski, Sebastian Wasilewski, Piotr Gierasik, Igor Mikulski, Krystian Jaskulski i Maksymilian Jędrzejewski.

.

Drużyna Żaków także przegrywa z Bzurą

W meczu kontrolnym Żaków Promyk Nowa Sucha przegrał z Bzurą Chodaków 3:9. Wszystkie bramki dla naszej drużyny zdobył Przemysław Kacprzak.

W piątek sparing z Bzurą zagrał rocznik 2010, a następnego dnia naprzeciw siebie stanęły roczniki 2012. Po pierwszym remisie naszych Żaków liczyliśmy na pierwszą wygraną, ale nie wszystko poszło zgodnie z planem. Przeciwnik postawił twarde warunki i mimo trzech goli Przemysława Kacprzaka goście byli jeszcze bardziej skuteczni. Zdobyli łącznie dziewięć bramek i mogli cieszyć się ze zwycięstwa.

Wystąpiliśmy w składzie: Alan Ciurzyński, Antoni Gajda, Filip Jałojda, Szymon Jankowski, Przemysław Kacprzak, Szymon Kowalewski, Aleks Kraśkiewicz, Zuzanna Krzyżanowska, Kacper Kubera, Tymon Mikulski, Alicja Młyńska, Bartosz Młyński, Maciej Młyński, Antoni Muszyński, Adam Popławski i Wojciech Stańczak.

.

Rocznik 2008 wygrywa z AP Żyrardów

W meczu kontrolnym Młodzików Promyk Nowa Sucha wygrał a AP Żyrardów 6:3. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Konrad Kornacki x4, Jakub Kowalski i Bartosz Skoneczny.

W kolejnym sparingu zmierzyliśmy się z zespołem, z którym najprawdopodobniej będziemy rywalizować także w lidze. Szykował się więc wartościowy sprawdzian i nie mogliśmy czuć się zawiedzeni. Z jednej strony można powiedzieć, że rywale lepiej operowali piłką, ale to nasza drużyna realizowała to co w piłce najważniejsze czyli strzelanie goli. Graliśmy trzy tercje i już w pierwszej z nich po dwóch bramkach Konrada Kornackiego i jednym trafieniu Jakuba Kowalskiego wypracowaliśmy sporą zaliczkę nie tracą ani jednego gola. Potem już nie było tak dobrze, ale i tak trzymaliśmy dystans. W drugiej odsłonie na listę strzelców wpisali się Konrad Kornacki i Bartosz Skoneczny, a goście odpowiedzieli taką samą zdobyczą bramkową. O ostatecznym wyniku miała zadecydować trzecia tercja, ale ona również skończyła się remisem, ponieważ po golu zdobyli Konrad Kornacki i gracz AP Żyrardów. Wypracowana zaliczka z pierwszej części meczu okazała się więc kluczowa i zwyciężyliśmy różnicą trzech trafień.

Wystąpiliśmy w składzie: Mikołaj Matusiak, Adam Mońka, Kuba Kasperek, Maciej Wasilewski, Paweł Ziółkowski, Szymon Adamcewicz, Jakub Kowalski, Konrad Kornacki i Filip Piaskowski. Grali także: Ksawery Ciura, Krystian Kocimski, Bartosz Skoneczny, Wiktor Czepulaniec oraz Kacper Gierasik.

.

Seniorzy z kolejnym zwycięstwem

W meczu kontrolnym Seniorów Promyk Nowa Sucha wygrał z Czarnymi Bednary 7:3. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Kamil Wróbel x4, Damian Chełmiński, Kacper Charaziński i Jakub Teodorowicz.

Seniorzy ostatnio tylko wygrywają więc w kolejnym pojedynku z Czarnymi Bednary oczekiwania były podobne. Graliśmy trzy razy po trzydzieści minut i już w pierwszej tercji pokazaliśmy się z dobrej strony. Wynik otworzył Damian Chełmiński, a dwa trafienia dorzucił jeszcze Kamil Wróbel i zrobiło się 3:0. Początek drugiej tercji wlał trochę niepokoju, gdyż straciliśmy gola, ale dobrze dysponowany tego dnia Kamil Wróbel dołożył kolejne dwa trafienia, co przy wpisaniu się na listę strzelców dodatkowo Kacpra Charazińskiego dawało wynik 6:1. Co prawda w końcówce tej części pojedynku straciliśmy jeszcze gola z rzutu karnego, ale i tak nasza pozycja wydawał się niezagrożona. Tym bardziej, że trzecią tercję rozpoczęliśmy od bramki Jakuba Teodorowicza. Ostatecznie pozwoliliśmy sobie jeszcze na utratę drugiej z rzutu karnego i trzeciej w całym spotkaniu bramki, co zaowocowało ustaleniem wyniku rywalizacji na 7:3.

Wystąpiliśmy w składzie: Mariusz Mikulski, Marcin Wawrzyniak, Marcin Gajda, Jakub Teodorowicz, Patryk Felczak, Jakub Nowakowski, Tomasz Jurczak, Damian Chełmiński, Kacper Charaziński, Maciej Księżak i Kamil Wróbel. Grali także: Paweł Księżak, Maciej Grochowski, Daniel Kaźmierczak, Michał Regulski oraz Rafał Dalke.

.

Dwie różne połowy Trampkarzy Starszych

W meczu kontrolnym Trampkarzy Starszych Promyk Nowa Sucha wygrał z Pogonią Godzianów 8:6 (2:5). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Maciej Księżak x6, Bartosz Dubielecki i Dawid Pikura.

Pojedynek rocznika 2005 miał dwa różne oblicza. Zaczęliśmy od straconej bramki i to był znak, że nie będzie łatwo. Co prawda do remisu doprowadził Maciej Księżak, a następnie Bartosz Dubielecki wyprowadził nas na prowadzenie, ale później nie było tak dobrze. Straciliśmy cztery gole i sytuacja zrobiła się nieciekawa. Pierwszą połowę zakończyliśmy z wynikiem 2:5 i nie do końca były podstawy, że uda nam się odrobić stratę po zmianie stron. Na szczęście w drugiej odsłonie zobaczyliśmy już inny Promyk. Do odrabiania strat drużynę pociągnął Maciej Księżak, który zdobył trzy bramki (jedną z karnego) i ponownie mieliśmy remis. Dało nam to powody do radości, ale zmącili ją rywale, którzy ponownie wyszli na prowadzenie uderzeniem z rzutu karnego. Promyk jednak się nie poddał i do końca już tylko gracze z Nowej Suchej trafiali do siatki. Dwukrotnie uczynił to Maciej Księżak i raz Dawid Pikura. Tak oto po słabszej pierwszej połowie w dobrym stylu wróciliśmy do gry i sięgnęliśmy po wygraną 8:6.

Wystąpiliśmy w składzie: Adam Malczenko, Jan Kowalik, Mikołaj Jarota, Kacper Zdanowski, Piotr Maciaszek, Bartosz Sokołowski, Antoni Siekiera, Kacper Plichta, Bartosz Dubielecki, Dawid Pikura, Maciej Księżak. Grał także Grzegorz Sekuła.

.

Trampkarze Młodsi bez zwycięstwa

W meczu kontrolnym Trampkarzy Młodszych Naprzód Brwinów wygrał z Promykiem Nowa Sucha 4:2 (1:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Kacper Hołuj i Miłosz Kluczyk.

Szersza relacja w czwartek…

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Chłystek, Mateusz Kluczyk, Sergiusz Winnicki, Jacek Wyziński, Adam Podkański, Miłosz Kluczyk, Dawid Markus, Wiktor Sot, Oliwier Tataj, Kacper Hołuj i Adrian Sałaciśńki. Grali także: Dawid Błaszczyk, Bartosz Krawczak, Igor Kowalski, Zawodnik Testowany 1, Zawodnik Testowany 2 oraz Mateusz Ciećwierz.

.

4 miejsce Orlików na turnieju

W turnieju Borzęcin Cup 2020 drużyna Orlików Promyka Nowa Sucha zajęła czwarte miejsce.

Po piątkowym sparingu z Bzurą Chodaków nasi piłkarze z rocznika 2010 byli głodni gry i wystąpili dodatkowo na turnieju w Borzęcienie. Oprócz gospodarzy byli tam jeszcze Unia Boryszew i Naprzód Stare Babice więc obsada była dość mocna. Trudno było się spodziewać, że uda nam się coś ugrać z wymienioną dwójką, ale chcieliśmy powalczyć z gospodarzami. Niestety tu także zabrakło nam trochę do zwycięstwa i… stanęliśmy tuż za podium. Zebraliśmy jednak cenne doświadczenie i mimo porażek zagraliśmy całkiem fajny turniej.

Wystąpiliśmy w składzie: Ryszard Migda, Bartosz Cieślak, Adrian Olender, Rafał Rychlewski, Oliwier Olszanowski, Wojciech Kacprzak, Piotr Gierasik, Igor Mikulski, Maksymilian Jędrzejewski i Mikołaj Kocus.