Promyk Nowa Sucha. Wyniki weekendu

0
22

Rocznik 2005 powalczył z Żyrardowianką

W meczu kontrolnym Trampkarzy Starszych Promyk Nowa Sucha przegrał z Żyrardowianką Żyrardów 4:5 (0:4). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Maciej Księżak, Kacper Plichta, Bartosz Dubielecki i Dawid Pikura.

W kolejnym sparingu rocznik 2005 zmierzył się z Żyrardowianką Żyrardów, ale rywal był trochę od nas starszy. Złożony został z zawodników urodzonych w latach 2002-2005, dlatego my też dobraliśmy kilku starszych zawodników. Mimo wszystko nasi gracze trochę obawiali się rywalizacji szczególnie z piłkarzami mającymi po 18 lat i widać to było w pierwszej połowie. Nie udała ona się nam zupełnie i do przerwy przegrywaliśmy 0:4. Na szczęście po zmianie stron z szatni wyszedł już inny zespół. Nie było już obaw i zrobił się ciekawy mecz. Najpierw rzut karny na bramkę zamienił Maciej Księżak. Następnie dośrodkowanie z rzutu rożnego zamknął Kacper Plichta i mieliśmy już tylko dwa gole straty. Promyk poczuł, że nie wszystko stracone i kontynuował pogoń. Kolejne dwa gole dołożyli Bartosz Dubielecki oraz Dawid Pikura i mieliśmy już remis. Mogliśmy czuć się zadowoleni po udało się dogonić rywala, ale mecz nie zakończył się po naszej myśli. Decydujący cios zadali zawodnicy z Żyrardowa i mimo udanej drugiej połowy musieliśmy pogodzić się z porażką.

Wystąpiliśmy w składzie: Piotr Dziaduszewski, Kacper Plichta, Jakub Mońka, Mikołaj Jarota, Mikołaj Smolarek, Maciej Księżak, Bartłomiej Rybak, Jan Kowalik, Dawid Pikura, Bartosz Dubielecki, Kacper Zdanowski, Jakub Bartosiewicz i Grzegorz Sekuła.

.

Seniorzy przegrywają w Bełchowie

W meczu kontrolnym Seniorów Pogoń Bełchów wygrała z Promykiem Nowa Sucha 5:2 (3:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Damian Chełmiński i Kacper Charaziński.

Początkowo wyniki naszych sparingów robiły wrażenie, ale ostatnio coś się zacięło. Odnotowaliśmy dwa remisy, ale zależało nam na tym żeby powrócić na zwycięską ścieżkę. Niestety tendencja poszła w drugą stronę i mecz nie ułożył się po naszej myśli. Szczególnie pierwsza połowa nie wyglądała najlepiej i po stracie trzech goli na tablicy wyników widniało 3:0. Musieliśmy coś zmienić, ale zamiast odrabiania strat to straciliśmy kolejną bramkę. Na szczęście potrafiliśmy się podnieść i po trafieniach Damiana Chełmińskiego i Kacpra Charazińskiego zmniejszyliśmy dystans do dwóch bramek. Niestety tego dnia tylko na tyle było nas stać, a do tego rywale jeszcze raz pokonali naszego bramkarza. Wszystko więc złożyło się na wynik 5:2 i po długiej passie bez porażki musieliśmy zejść z boiska pokonani.

Wystąpiliśmy w składzie: Bartłomiej Siekiera, Kacper Drązikowski, Marcin Jaworski, Mariusz Mikulski, Paweł Księżak, Maciej Nowicki, Marcin Gajda, Damian Chełmiński, Jakub Nowakowski, Rafał Dalke i Zawodnik Testowany 1. Grali także: Arkadiusz Cieślak oraz Kacper Charaziński.