Promyk Nowa Sucha. Wysoka wygrana Trampkarzy

0
13

W meczu kontrolnym Trampkarzy Promyk Nowa Sucha wygrał z Unią Boryszew 11:0 (6:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Dawid Błaszczyk x3, Oliwier Tataj x2, Jakub Cierlicki x2, Adam Podkański, Adam Malczenko, Adrian Sałaciński i Bartosz Bernaszuk.

Nasi zawodnicy na ten tydzień mają całkiem napięty harmonogram, gdyż w czwartek grali właśnie z Unią Boryszew, a na sobotę zaplanowali sobie mecz z Rysiem Laski. Grania więc mamy sporo, ale też trzeba jakoś rozłożyć siły. Pierwszy sparing był dla nas o tyle łatwiejszy, że Unia Boryszew była od nas o rok młodsza. Tę przewagę było dość mocno widać, ponieważ już w pierwszej połowie zdobyliśmy sześć bramek i było widać, że pewnie zmierzamy po zwycięstwo. Potwierdziła to zresztą druga połowa, w której dołożyliśmy jeszcze pięć trafień i ostatecznie pojedynek zakończył się wysoką wygraną Promyka.

Wystąpiliśmy w składzie: Adam Malczenko, Sergiusz Winnicki, Dawid Markus, Mateusz Kluczyk, Adam Podkański, Wiktor Sot, Miłosz Kluczyk, Bartosz Bernaszuk, Oliwier Tataj, Bartosz Figat i Dawid Błaszczyk. Grali także: Hubert Chłystek, Igor Kowalski, Adrian Sałaciński, Jakub Cierlicki oraz Mateusz Ciećwierz.