Promyk Nowa Sucha. Złe miłego początki

0
55

W meczu kontrolnym Seniorów Promyk Nowa Sucha wygrał z Zorzą Szczawin Kościelny 5:2 (0:2, 4:0, 1:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Zawodnik Testowany 1×2, Aleksander Psiuk, Rafał Dalke i samobójcza.

Po pojedynkach z reprezentantami okręgówki i IV Ligi nadszedł czas na rywalizację z kimś z „A” klasy. Teoretycznie więc powinno być łatwiej, ale nie wszystko poszło tak jakby można to sobie zakładać. Trenerzy obu ekip podjęli decyzję, że zagramy 3 x 30 minut więc było więcej przerw i większe możliwości do rotowania składem. Mimo wszystko zaczęliśmy najmocniejszym ustawieniem i początkowo wydawało się, że osiągnęliśmy przewagę. Stworzyliśmy kilka okazji strzeleckich, ale nic z tego nie wynikło. Zamiast tego rywale pokazali jak się strzela bramki i po pierwszej tercji przegrywaliśmy 0:2. Na szczęście na drugą odsłonę wyszliśmy mocno zmotywowani i już w pierwszej akcji Aleksander Psiuk skorzystał z niezdecydowania bramkarza i obrońcy Zrywu i umieścił piłkę w siatce. Wyraźnie było widać, że zabraliśmy się do pracy i zdobywaliśmy kolejne gole. Do remisu doprowadził Zawodnik Testowany 1 przerzucając piłkę nad wychodzącym bramkarzem, a prowadzenie w meczu zapewniło nam trafienie samobójcze, przy którym asystę możemy zapisać dla Kamila Kościuga. To po jego strzale obrońca interweniował na tyle niefortunnie, że kompletnie zmylił swojego golkipera. Nam jednak było mało i dołożyliśmy jeszcze jedną bramkę, gdy strzałem głową popisał się Rafał Dalke. W ostatniej tercji już graliśmy spokojniej, ale nie przeszkodziło nam to w zdobyciu jeszcze jednego gola, którego autorem był Zawodnik Testowany 1. Tak więc mimo nie najlepszego początku udało nam się odwrócić losy spotkania i wyciągnąć dosyć spokojną wygraną.

Wystąpiliśmy w składzie: Bartłomiej Siekiera, Michał Maciak, Paweł Księżak, Paweł Kutkowski, Łukasz Pacholski, Zawodnik Testowany 1, Damian Chełmiński, Tomasz Jurczak, Maciej Nowicki, Piotr Kamiński i Kamil Wróbel. Grali także: Arkadiusz Cieślak, Aleksander Psiuk, Rafał Dalke, Kamil Kościug, Kacper Drązikowski, Jakub Nowakowski, Karol Drązikowski, Michał Regulski oraz Daniel Kaźmierczak.