PRZEZ ŻOŁĄDEK DO SERCA – nagroda za sochaczewskie wyroby cukiernicze

0
71

Turystyka kulinarna rozwija się od lat, bo nie od wczoraj wiadomo, że jednym z najskuteczniejszych magnesów przyciągających turystów są specjały lokalnej kuchni. Na Mazowszu poznaliśmy właśnie zwycięzców XIII edycji Konkursu o Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego dla mazowieckich producentów żywności za najlepszy produkt roku 2019. Zatem można już planować smakowite podróże po Mazowszu!

Jest nam tym bardziej miło, że wśród tegorocznych laureatów znalazły się miejsca, które od lat promujemy jako ciekawe kierunki turystyki kulinarnej na Mazowszu. Zobaczcie zresztą sami i wybierzcie swoją smakowitą podróż.

Do XIII edycji Konkursu zakwalifikowano 68 produktów żywnościowych, wytwarzanych przez mazowieckich producentów. Kapituła Konkursu wyłoniła zdobywców Laura i wskazała Wyróżnionych w grupie producentów indywidualnych i grupie przedsiębiorców.

LAURY w grupie producentów indywidualnych zdobyli:
–    w kategorii wyroby piekarnicze – Koło Gospodyń Wiejskich Pogorzelec z Pogorzelca za SÓJKĘ POGORZELSKĄ,
–    w kategorii wyroby cukiernicze – Zofia Wójcik z Posiadały za KEKS MARCHWIOWO-BURAKOWY,
–   w kategorii przetwory mięsne, produkty pochodzenia zwierzęcego – Grażyna Więch z Ossowa za TORT Z GĘSI,
–   w kategorii ryby i przetwory rybne – Iwona Gregorczyk z Jarnic za PRZYSMAK Z RYBY Z LIWCA,
–   w kategorii produkty mleczarskie – Radosław Góral z Wierzbówca za SER DOJRZEWAJĄCY,
–   w kategorii owoce, warzywa, przetwory owocowe i warzywne, produkty pochodzenia roślinnego – Ewa Mitowska „Mitowska Zagroda” Gospodarstwo Agroturystyczne ze Sterdyni za KONFITURĘ Z PŁATKÓW RÓŻY,
–   w kategorii miody – Tomasz Dąbrowski Pasieka nad Bugiem z Prostyni za MIÓD SPADZIOWY,
–   w kategorii napoje – Monika Soczewka z Bestwin za NALEWKĘ Z RAJSKICH JABŁUSZEK.

Wyróżnienia w grupie producentów indywidualnych zdobyli:
–    w kategorii wyroby piekarnicze – Koło Gospodyń Wiejskich „Piasecznianki” z Piaseczna za CHLEB ZIOŁOWY „ŚLIMACZKI ZIOŁOWE”,
–    w kategorii wyroby cukiernicze – Anna Ugodzińska ze Stanisławowa za SZARLOTKĘ NIEDZIELNĄ,
–    w kategorii ryby i przetwory rybne – Gospodarstwo Rolne Dariusz Marcinowski z Radziwiłłowa Mazowieckiego za WĘDZONY FILET Z JESIOTRA BEZ SKÓRY,
–    w kategorii produkty mleczarskie – Władysława Zwierzchoń z Gąsiorowa za ŻÓŁTY SER GĄSIOROWSKI,
–    w kategorii owoce, warzywa, przetwory owocowe i warzywne, produkty pochodzenia roślinnego – Gospodarstwo Rolne Aroniowy Zakątek z Woli Cygowskiej za SYROP Z OWOCÓW MALIN,
–    w kategorii napoje – Paweł Kowalewski z Cybulic Dużych za WINO Z DZIKIEJ RÓŻY.

Wyróżnienia kapituły w grupie producentów indywidualnych zdobyli:
w kategorii napoje:
– Koło Gospodyń Wiejskich Jaworowa z Raszyna za WIŚNIĘ EWY,
– Koło Gospodyń Wiejskich Korniczanki ze Starej Kornicy za NALEWKĘ „PIGWÓWKĘ”,
– Grzegorz Paczewski z Nasielska za NALEWKĘ NA SZYSZKACH SOSNY.

LAURY w grupie przedsiębiorców zdobyli:
–    w kategorii wyroby piekarnicze – Piekarnia Ewa i Andrzej Smolarek z Żyrardowa za CHLEB JĘDRZEJA,
    w kategorii wyroby cukiernicze – Piekarnia Gzik Violetta Gzik-Janiak z Sochaczewa za SZARLOTKĘ BIO,
–    w kategorii przetwory mięsne, produkty pochodzenia zwierzęcego – Wyrób Wędlin Tradycyjnych Adam Węgłowski z Karniewa za KIEŁBASĘ KRAKOWSKĄ PODSUSZANĄ,
–    w kategorii ryby i przetwory rybne – Andrzej Sosiński Gospodarstwo Agroturystyczne „Stary Młyn” i Hodowla Ryb z Ołtarzy-Gołaczy za JESIOTRA Z ZUZELI DŁUGO WĘDZONEGO,
–    w kategorii produkty mleczarskie – Wojciech Krasnodębski i Monika Żurawska z Wielgolasu za SER DOJRZEWAJĄCY „KURPIOK”,
–    w kategorii owoce, warzywa, przetwory owocowe i warzywne, produkty pochodzenia roślinnego – Zielono Mi Agnieszka Jarosińska z Grzęd za BORÓWKĘ AMERYKAŃSKĄ KONFITURĘ TRADYCYJNĄ,
–    w kategorii miody – Pasieka Murawscy Łukasz Murawski z Woli Wacławowskiej za MIÓD WIŚNIOWY,
–    w kategorii napoje – Rafał Dziliński z Ciechanowa za NALEWKĘ MALINOWĄ.

Wyróżnienia w grupie przedsiębiorców zdobyli:
–    w kategorii owoce, warzywa, przetwory owocowe i warzywne, produkty pochodzenia roślinnego – Krokus Przetwórnia Owoców i Warzyw S.J. Czesław Caryk z Pająkowa za BURACZKI TARTE,
–    w kategorii produkty mleczarskie – Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Siedlcach z Siedlec za SEREK ŚMIETANKOWY KRIMI, Sermlek Mariusz Gregorczyk z Jarnic za SER ZAGRODOWY Z DOLINY LIWCA.

Zdjęcie: Grzegorz Żak
Źródło: Mazovia.pl