Przygarnij przyjaciela ze schroniska Azorek

0
24

Wspólnie z wolontariuszami prowadzimy akcję mającą na celu poszukiwanie nowych domów dla podopiecznych schroniska Azorek. Przedstawiamy kolejnych pupili czekających na nowych właścicieli. Szczegółowe informacje na temat prezentowanych psów i procedury adopcyjnej można uzyskać pod numerami telefonów: 505-110-564, 737-636-273. Zachęcamy też do odwiedzania fanpaga Azorka prowadzonego na facebooku: www.facebook.com/schroniskoazorek

Neska

Właściciele porzucili ją kiedy była w ciąży. Nieodpowiedzialny człowiek nie wysterylizował jej, a jak pojawił się „problem” , pozbył się suczki wyrzucając na ulicę. Neska jest cudowna w każdym calu. Bardzo grzeczna i posłuszna. Pięknie chodzi na smyczy, a zawołana natychmiast podchodzi do nogi. Uwielbia głaskanie i drapanie za uchem. Wobec człowieka jest całkowicie łagodna wręcz uległa, może zamieszkać w domu, w którym są dzieci. Nie wykazuje agresji wobec innych psów. Neska sięga mniej więcej do kolana, jest smukłej, szczupłej budowy. Młodziutka, ma ok. 2 lata. Wysterylizowana, zaszczepiona i zachipowana.

Biszkopt

Stary, duży pies z krzywą łapą (stare złamanie). Szanse na dom minimalne…  A może zdarzy się cud i ktoś go pokocha? On tak niewiele potrzebuje, ciepła buda, kawałek podwórka i człowiek, który pogłaszcze. To wszystko. Biszkopt jest spokojny, stateczny i łagodny. Kocha ludzi, spacery i głaskanie. Nie akceptuje samców, ale ze spokojną sunią się dogada. Potrafi chodzić na smyczy. Biszkopt ma ok. 12 lat. Czeka na dom w schronisku Azorek w Sochaczewie. Wykastrowany, zaszczepiony i zachipowany.

Skoczek

Jeżeli szukasz psa wesołego, energicznego, pozytywnie nastawionego do życia i jednocześnie takiego, który uwielbia pieszczoty i w człowieka wpatrzony jest jak w obrazek, to spójrz na Skoczka… Skoczek swoje imię zawdzięcza temu, że na komendę pokazaną ruchem ręki skacze do góry jak piłeczka. Kochany, bardzo łagodny pies. Idealny przyjaciel domu, w którym są dzieci w wieku szkolnym, bo fajny z niego kompan do wspólnych gonitw i zabaw. Skoczek jest młody, ma ok. 3 lat, średni, sięga do kolan. Wykastrowany, zaszczepiony i zachipowany.

Kubuś

Kubuś nie dość, że urodę ma „zwykłą”, nijaką, kundelkową, i nie jest już młodziakiem, bo ma ok. 8 lat , to jeszcze do tego kuleje na łapkę (stare, krzywo zrośnięte, nieoperacyjne złamanie). Kto pokocha takiego Kubusia i zabierze do domku? On bardzo chce być kochany i nadrabia wszystko charakterem. Kochany, bardzo łagodny i spokojny. Uwielbia wszelki kontakt z człowiekiem, przytulaski i głaskanie. Łagodny wobec dzieci. Akceptuje wszystkie psy, również samce, a na koty nie zwraca uwagi. Potrafi chodzić na smyczy, utyka na łapkę, ale świetnie sobie radzi. Kubuś jest średni sięga pod kolano. Wykastrowany, zaszczepiony i zachipowany.

Tosia

To mała, kochana sunia, która w schronisku jest od 10 lat. Została podrzucona na plac schroniska, gdy była młoda, aktualnie ma lat. 13. Jest trochę nieśmiała w stosunku do człowieka, ale zabiega o uwagę i daje się głaskać. Bardzo łagodna, uległa sunia. Bez problemu akceptuje inne psy. Mała, do połowy łydki, drobnej budowy. Tosia idealnie nadaje się na towarzyszkę dla starszej osoby. Zaszczepiona, wysterylizowana i zachipowana.

Zosia

Zosia trafiła do schroniska jako szczeniak dzikiej suni 10 lat temu. Od początku była nieufna i lękliwa, bała się podejść do człowieka. Aktualnie sunia już się nie boi, choć nadal jest trochę nieufna. Podchodzi i wącha rękę człowieka, ale nie daje się pogłaskać. Zosia natomiast kocha inne psy, w ich towarzystwie czuje się pewniej i najlepiej jakby znalazła dom, gdzie są już inne psiaki. Zosia ma 11 lat jest średnia, sięga pod kolano. Zaszczepiona, zachipowana i wysterylizowana.

Alpinistka

Sunia swoje imię zawdzięcza temu, że jako młody psiak bardzo sprawnie przeskakiwała przez ogrodzenia. Z powodu skłonności do ucieczek wróciła z adopcji kiedy była młoda. Aktualnie sunia ma 12 lat i nie w głowie jej ucieczek. Jest spokojną starszą, sunią. Łagodna, bardzo lubi inne psy. Świetnie dogaduje się z koleżanką z boksu. Potrafi chodzić na smyczy. Alpinistka jest średnia, sięga pod kolano. Zaszczepiona, zachipowana i wysterylizowana.

Smerfetka

Smerfetka to kochana, chociaż trochę nieśmiała sunia. Ma smutne oczy i pewnie wiele w życiu przeszła. Jest subtelna i bardzo spokojna, całkowicie pozbawiona agresji. Bardzo lubi inne psy. Najlepiej jakby zamieszkała w domu z ogrodem w towarzystwie innego psiaka. Smerfetka jest średnia, sięga do kolan, ma ok. 6, 7 lat. Zaszczepiona, zachipowana i wysterylizowana.

Daisy

To ofiara ludzkiego okrucieństwa i typowy przykład na to jak ważna jest sterylizacja zwierząt.
Właściciel wyrzucił ją i jej dzieci, została znaleziona pod mostem. Taki los zgotował jej człowiek. Dała radę, dzielna sunia, ochroniła swoje małe najlepiej jak umiała. Dziś to zrównoważona, przytulaśna, kochająca ludzi sunia, Daisy ma ok. 3 lat, jest średnia, sięga do kolan, szczupłej budowy. Wygląda trochę jak miniaturka wilczka. Jest bardzo kontaktowa, śmiała, spragniona bliskości człowieka, bardzo lubi głaskanie. Jest bardzo łagodna w stosunku do człowieka, lubi dzieci. Akceptuje inne psy i koty. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Wysterylizowana, zaszczepiona i zachipowana.

Shiva

Shiva to bardzo spokojna sunia, która pragnie kontaktu z człowiekiem. Lubi być głaskana i gdy się do niej mówi spokojnym głosem. Opiekun dla niej powinien być cierpliwy i ciepły, gdyż na początku sunia jest trochę nieśmiała. Na spacerach wszystkim się interesuje. Spuszczona ze smyczy nigdzie nie ucieka, pilnuje się człowieka. Dogaduje się z innymi psami, na koty nie zwraca uwagi. Shiva jest mała, nie sięga nawet do połowy łydki. Ma ok. 5 lat. Suczka jest wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana.