Puchar Wyklętych

0
16

Około 150 zawodniczek i zawodników wzięło udział w VIII Pucharze Pamięci Żołnierzy Wyklętych Amatorskiej Ligi MMA, który 2 marca odbył się w hali MOSiR przy ul. Kusocińskiego.

Wojownicy rywalizowali siedmiu kategoriach. Walki odbywały się w dwóch oktagonach i na macie BJJ. Zawody otworzył zastępca burmistrza Dariusz Dobrowolski. Organizatorem turnieju był Dragon Fight Club Sochaczew.
Do walki stanęło dwóch zawodników gospodarzy. Bartosz Dragański (77 kg) zajął trzecie miejsce w ograniczonej formule senior. W walce półfinałowej przegrał przez uduszenie. Drugim przedstawicielem sochaczewskiego klubu był Krystian Paluchowski, który rywalizował w BJJ, ale niestety odpadł w eliminacjach.
Kolejny turniej MMA w Sochaczewie odbędzie się już 7 kwietnia. Około 200 zawodników będzie walczyć w hali przy ul. Kusocińskiego o medale w zawodach Pucharu Polski.