Puszki i makulatura na konkurs

0
50

Trwa XVII już edycja konkursu zbiórki makulatury i puszek aluminiowych organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Sochaczewie. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody książkowe i rzeczowe a dla klas i grup przedszkolnych – pieniężne. Zwycięzcy każdej z kategorii otrzymają rowery. Konkurs skierowany jest do placówek oświatowych z terenu powiatu sochaczewskiego: przedszkoli i szkół podstawowych.

Każda kolejna edycja to tysiące zebranych kilogramów makulatury i puszek. Czy tym razem padną rekordy – czas pokaże. Do 16 września przyjmowane są zgłoszenia wzięcia udziału w konkursie, natomiast do 18 października należy przedstawić organizatorom sprawozdanie z ilości zebranych puszek aluminiowych oraz makulatury. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród przewiduje się, zgodnie z regulaminem – na listopad br.

Spółka z o.o. Remondis odbierze puszki z każdej ze szkół biorących udział w konkursie na zasadach określonych w porozumieniu. Natomiast spółka cywilna Eco-Service odbierze makulaturę.

Za najlepsze wyniki przyznane zostaną nagrody rzeczowe, w tym także finansowe dla najlepszej klasy – 750 zł, z przeznaczeniem na wypoczynek lub rozrywkę młodzieży.

Organizatorem konkursu jest Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, odpowiedzialnym za jego przeprowadzenie jest Wydział Rozwoju, Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska, partnerami zaś niezmiennie firmy Remondis oddział w Sochaczewie i Eco-Service Sochaczew.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie