Rajd rowerowy „Od Juniora do Seniora” już 16 czerwca – zapisz się

0
48

Już po raz dziewiąty zapraszamy na naszą cykliczną imprezę rowerową. Rodzinny rajd po powiecie sochaczewskim „Od Juniora do Seniora” to impreza sportowo-rekreacyjna ciesząca się każdego roku ogromnym zainteresowaniem. Biorą w niej udział nie tylko mieszkańcy powiatu sochaczewskiego, ale również gmin i powiatów ościennych. Wiek uczestnika nie jest w żaden sposób ograniczony – biorą w nich udział zarówno dzieci, dorośli a także seniorzy, o czym mówi tytuł rajdu. Każdego roku na starcie rajdu, tj. przed budynki urzędu Starostwa Powiatowego w Sochaczewie stawia się nawet około tysiąca rowerzystów, chętnych wziąć udział w imprezie.

Celem imprezy, której organizatorem jest Starostwo Powiatowe w Sochaczewie i Powiatowy Zespół Edukacji w Sochaczewie jest popularyzacja sportu rowerowego, poznawanie walorów ziemi sochaczewskiej a także integracja i aktywizacja ludzi do spędzenia wolnego czasu z rodziną i znajomymi. Tegoroczny rajd zakończy się piknikiem w Erminowie.

Wszystkie szczegółowe informacje dostępne są na stronie powiatsochaczew.pl w zakładce Rodzinny Rajd Rowerowy (na górze strony). Serdecznie zapraszamy, dla zapisanych czekają już okolicznościowe koszulki!

.