Rajdowe biesiadowanie

0
38

Liczne konkursy i atrakcje czekają na uczestników pikniku podczas tegorocznego Rodzinnego Rajdu Rowerowego im. Anny i Tadeusza Krawczyków. Rowerzyści, którzy 31 sierpnia br. roku wyruszą z placu Kościuszki na trasę rajdu po drodze będą mogli pobiesiadować w Starych Budach.

Rowerowy piknik rodzinny to stały punkt każdego rajdu, cieszący się niezmiennie dużą popularnością. W tym roku uczestnicy po trudach jazdy odpoczną w pięknej, leśnej okolicy na terenie dawnej szkoły podstawowej.  Czekać tam będzie  m.in. ognisko, grill i dobra zabawa. Zaplanowane jest stoisko, na którym będzie można kupić ciasto oraz wiejski chleb ze smalcem i kiszonym ogórkiem.

Z okazji jubileuszowej, dwudziestej edycji, wspólnemu biesiadowaniu towarzyszyć będzie wystawa sportowych pamiątek Tadeusza Krawczyka. Zobaczmy zdjęcia, medale, puchary i dyplomy kolarza. Na pikniku tradycyjnie nie zabraknie też konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

 

Przypomnijmy, zapisy trwać będą jeszcze do 20 sierpnia. Druki kart zgłoszeniowych można pobierać ze strony www.maciejmalecki.pl , www.mosir.sochaczew.pl,www.sochaczew.pl lub osobiście w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie ul. Olimpijska 3.

Skan zgłoszenia można przesłać drogą elektroniczną na adres: rajd.zapisy@interia.pl lub na numer faks. 46 862-77-59, bądź dostarczyć oryginał do sekretariatu MOSiR w Sochaczewie.

Osoby poniżej 18. roku życia mogą zostać zapisane jedynie przez rodziców. Dzieci do lat 14 mogą wziąć udział w rajdzie wyłącznie pod opieką dorosłych.

Głównym organizatorem rajdu jest poseł Maciej Małecki wraz ze Stowarzyszeniem Odnowy Sochaczewa „Zamek” i burmistrzem Piotrem Osieckim. Wśród partnerów jest Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, Dragon Fight Club Sochaczew oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie. Do udziału we wspólnej jeździe serdecznie zapraszają także córki państwa Krawczyków wraz z rodzinami.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie