Raport: Niektórzy trenerzy Broncos mieli problemy z biurem Russella Wilsona w obiekcie drużyny

Kiedy Broncos wymienili Russella Wilsona w zeszłym roku, jednym ze sposobów rozwinięcia dla niego czerwonego dywanu było udostępnienie mu własnego biura w obiekcie zespołu na drugim piętrze, gdzie trenerzy i dyrektorzy Broncos mają swoje biura. Niektórzy trenerzy mieli z tym problem.

Według obszernego artykułu TheAthletic.com na temat pierwszego sezonu Wilsona w Denver, członkowie sztabu szkoleniowego uważali, że oddzielanie się Wilsona od kolegów z drużyny było złe dla koleżeństwa w szatni. Trener powiedział Wilsonowi, że drzwi jego biura są dla nich zawsze otwarte, ale trener zastanawiał się, dlaczego zawodnik miałby mieć biuro z jednymi drzwiami.

„Dlatego, Jesteś trenerem czy zawodnikiem?” zapytał trener. „Twoje otwarte drzwi powinny znajdować się na twojej szafce”.

Inny trener powiedział, że posiadanie biura na drugim piętrze oddziela Wilsona od graczy.

„Gracze zawsze znajdowali się na pierwszym piętrze; Tak naprawdę nigdy nie dotarli na drugie piętro” – powiedział trener. „Jeśli jesteś na drugim piętrze jako gracz, szczerze mówiąc, nie jest to dobra rzecz, ponieważ zostaniesz zwolniony”.

Warto zauważyć, że dwóch trenerów, którzy skarżyli się na biuro Wilsona, zrobiło to anonimowo, a ten sam artykuł cytował dwóch graczy – Kendalla Hintona i Melvina Gordona – którzy powiedzieli, że nie mają problemu z tym, że Wilson ma własne biuro. Więc z pewnością nie jest to jednogłośna obawa w placówce Broncos. Ale to był problem dla niektórych w bardzo rozczarowującym pierwszym sezonie Wilsona w Denver.

READ  Silvergate, Etsy, SVB Financial, Uber i inne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *