0
29

RATUJEMY MAJĘ KAPŁON – koncert charytatywny w Teresinie

Wielka akcja #Ratujemy Maję Kapłon nabrała rozpędu. Cała lokalna społeczność zaangażowała się w ratowanie zdrowia Majki. Mnóstwo ciepła, serdeczności, dobrych chęci, pomocy a przede wszystkim pieniędzy płynie z każdego niemal domu w gminie Teresin. Wiele inicjatyw już za nami, ale mnóstwo dopiero przed. W niedalekiej przyszłości. Wiele jest spontanicznych inne potrzebują czasu na przygotowanie. Wiele jest prostych w przeprowadzeniu, inne są ogromnym wyzwaniem. Tak właśnie jest z najbliższą imprezą czyli wielkim KONCERTEM CHARYTATYWNYM dla Majki Kapłon, który już w najbliższą sobotę.

Od tygodni wszyscy dopytują, czy będzie koncert dla Mai w Teresinie. Tak. Będzie.

Już 14 grudnia na hali GOSiR w Teresinie. A jak się przedstawia program? Co się będzie działo na scenie? Bardzo proszę:

O g. 15.00 rozpoczynamy nasze wydarzenie. Przywitają Was bardzo gorąco: Joanna Cieśniewska i Dorota Pałuba.
Po kilku słowach wstępu zaprosimy na scenę wychowanków Teresińskiego Ośrodka Kultury, a będą to: Kasia Rosa, Ola Sobota i Anna Karaś.
O g. 16.00 startujemy z wielkim koncertem. Na scenie pojawią się znani z telewizyjnych show i programów artyści, któzy otworzyli swoje serca i zgodzili się zagrać dla Mai i dla Was charytatywnie. A są to:
Zuza Jabłońska, Michał Szczygieł, Natalia Zastępa, Amelia Andryszczyk, Ula Kowalska oraz zespół z naszych stron Felivers.

Swój udział również potwierdziła, z pełnym zaangażowaniem, Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Kaski. Tu też kierujemy wielkie podziękowania dla muzyków i opiekunów. To dla nas bardzo ważne. .

Pomiędzy występami będziemy mówić o tym, ile już pieniędzy zostało zebranych, ile osób jest zaangażowanych w pomoc, jakie imprezy się odbyły ale też jakie jeszcze są w planach. Będziemy mobilizować tych, którzy jeszcze nie zdążyli pomóc. Ponadto odbędą się licytacje.

Postaramy się wylicytować koszulki okolicznościowe z autografami artystów, gift od Radia Sochaczew, a także inne rzeczy ale największą niespodzianką będzie dla wszystkich licytacja inkografii podarowanej przez Kancelarię Prezydenta RP wraz ze zdjęciem pary prezydenckiej z podpisami. Liczymy na miłośników historii i sympatyków Prezydenta. Wszystkie licytacje poprowadzi młody zdolny dziennikarz Radia Sochaczew – Bartek Staniaszek. 🙂

Wstęp na koncert MINIMUM 20 zł od osoby do przysłowiowej puszki w kształcie kartonu. Ważne!!!! NIE WYDAJEMY RESZTY!!!!
Będziemy również dysponować terminalem płatniczym udostępnionym nam przez siepomaga.pl/ Więc będzie można również za wstęp i licytacje zapłacić kartą. 🙂

Więcej szczegółów o imprezie i niespodziankach na naszym fanpejdżu na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/2612924892157260/2628239457292470/?notif_t=admin_plan_mall_activity¬if_id=1575969292913656

BIERZEMY UDZIAŁ, UDOSTĘPNIAMY!!!! Pomagamy!!!

#RATUJEMYMAJĘKAPŁON – po prostu 🙂

 

Organizatorami koncertu są; Teresiński Ośrodek Kultury, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Teresinie, Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Teresinie, Wójt i Rada Gminy Teresin.