Recydywista ukradł odzież sportową

0
55

Chwilę po kradzieży odzieży sportowej został ujęty przez pracowników sklepu. Policjanci zatrzymali 41–letniego mieszkańca Radomia i doprowadzili sochaczewskiej komendy. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży w warunkach recydywy.

W ubiegłym tygodniu policjanci zostali powiadomieni o ujęciu sprawcy kradzieży. Z ustaleń wynikało, że jeden z klientów zauważył mężczyznę, który ukradł obuwie, więc zgłosił to obsłudze. Chwilę później sprawca wybiegł ze sklepu, lecz po krótkim pościgu został ujęty przez pracowników. Na miejsce wezwano policyjny patrol.

Ustalono, że mężczyzna ukradł 10 sztuk krótkich spodni i obuwie znanych sportowych marek. Oprócz tego, znaleziono przy nim urządzenie do usuwania klipsów zabezpieczających przed kradzieżą. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do sochaczewskiej komendy. Skradziony towar o wartości blisko 1400 złotych zostanie zwrócony do sklepu.

Policjanci przedstawili 41–letniemu mieszkańcowi Radomia zarzut kradzieży w warunkach recydywy. Mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa. Grozi mu kara 7,5 roku pozbawienia wolności.

mł. asp. A. Dzik