Rekrutacja na kurs angielskiego w ramach PBO

0
48

Szanowni mieszkańcy,

uprzejmie informujemy, iż w dniach 13-17 stycznia 2020 roku rozpocznie się rekrutacja na kurs „Język angielski dla każdego” organizowanego w gminie Rybno oraz kurs ,,Z językiem angielskim bliżej Europy” organizowanego w gminie Młodzieszyn.

 • Kursy będą zrealizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Powiatu Sochaczewskiego na 2020 rok
 • Zapisy na kurs z języka angielskiego w ramach Budżetu Obywatelskiego Powiatu Sochaczewskiego rozpoczną się 13 stycznia br. od godz. 10.00.

Każdy mieszkaniec powiatu sochaczewskiego, który chce się zapisać na kurs ,,Język angielski dla każdego’’ organizowanego na terenie gminy Rybno musi wypełnić poniższy formularz rekrutacji:

Formularz rekrutacji do projektu nr.1 – „Język angielski dla każdego” w gminie Rybno

Natomiast mieszkańcy powiatu sochaczewskiego, którzy chcą uczestniczyć na kurs ,,Z językiem angielskim bliżej Europy” organizowanego na terenie gminie Młodzieszyn muszą wypełnić poniższy formularz rekrutacji:

Formularz rekrutacji do projektu nr 2 -„Z językiem angielskim bliżej Europy” w gminie Młodzieszyn

Bardzo ważne jest, aby wypełnić odpowiedni formularz zgłoszenia. Wypełniony formularz będzie wyrażeniem przez mieszkańca chęci wzięcia udziału w kursie z języka angielskiego w danej gminie. Po utworzeniu listy osób zakwalifikowanych nie będzie możliwa zmiana miejsca uczestnictwa w kursie.

 • Wypełniony i podpisany Formularz rekrutacji do projektu należy składać do 17.01.2020 r. (do godz. 16.00), drogą elektroniczną (skan w pliku pdf.) na adres:  budzetobywatelski@powiatsochaczew.pl lub dostarczyć do Kancelarii Ogólnej Starostwa w Sochaczewie ul. Piłsudskiego 65, 96-500 Sochaczew.
 • Przypominamy, iż o zakwalifikowaniu na kurs będzie decydować kolejność zgłoszeń. Formularze, które nie będą dostarczone w wyznaczonym terminie nie będą rozpatrywane.
 • Ustalenie listy zakwalifikowanych nastąpi do dnia 22.01.2020 r.
 • Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane o tym fakcie telefonicznie (SMS) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 

Podstawowe informacje nt. kursu:

 1. Uczestnikami kursu będzie 40 osób w każdej z dwóch lokalizacji (osoby te musza być pełnoletnie, zamieszkałe na terenie powiatu sochaczewskiego i dobrowolnie wyrazić chęć uczestnictwa w projekcie).
 2. Formularz rekrutacji do projektu oraz regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie będzie dostępny od 13.01.2020 r. w Kancelarii Ogólnej Starostwa w Sochaczewie ul. Piłsudskiego 65, 96-500 Sochaczew oraz na stronie internetowej powiatu pod adresem powiatsochaczew.pl w zakładce Powiatowy Budżet Obywatelski ,,2019 – realizacja 2020”.
 3. Rekrutacja uczestników rozpocznie się 13.01.2020 r. od godz. 10.00 i będzie trwać do 17.01.2020 r. do godz. 16.00.
 4. O zakwalifikowaniu na kurs będzie decydować kolejność zgłoszeń.
 5. Kurs odbywać się będzie na dwóch poziomach trudności: podstawowym i średniozaawansowanym.
 6. Zajęcia odbywać się będą w Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie oraz Urzędzie Gminy Rybno.
 7. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne, koszty ich organizacji finansowane są przez Starostwo Powiatowe w Sochaczewie w ramach Budżetu Obywatelskiego Powiatu Sochaczewskiego na 2020 rok.