Rodzina Bruce’a Willisa śpiewa „Happy Birthday” aktorowi w jego 68. urodziny

Rozrywka

20 marca 2023 | 12:52 rano

Bliscy obsypali Bruce’a Willisa szczerym wykonaniem „Happy Birthday” z okazji 68. urodzin emerytowanego aktora w niedzielę.

Film ze specjalnej serenady został opublikowany na Instagramie przez byłą żonę Willisa, Demi Moore, i pokazuje jego córki i żonę Emmę Heming Willis osiągające wysokie noty, a Willis dołącza nawet na kilka sekund.

Aktorzy „Szóstego zmysłu” i „Szklanej pułapki” zostali przyłapani na zdmuchnięciu świeczek miesiąc po urodzinowym torcie. Walczył z otępieniem czołowo-skroniowym.

Po zgaszeniu świec jego rodzina zaczęła kibicować aktorowi teatralnemu „hip-hip hurra”.

„Wszystkiego najlepszego, BW!” Demi Moore napisał w tytule. „Tak się cieszę, że mogę cię dzisiaj świętować. Kocham cię i kocham naszą rodzinę. Dziękujemy wszystkim za miłość i miłe życzenia – wszyscy je czujemy.

Nagranie pokazuje, jak Bruce Willis świętuje „Happy Birthday” od swojej rodziny i byłej żony.
demimoore/Instagram

Willis i Moore mają dorosłe córki Rumer (34 lata), Scout (31 lat) i Tallulah Willis (29 lat). Willis i Emma Heming Willis mają dwoje małych dzieci, 10-letnią Mabel i 8-letnią Evelyn.

Rodzina Willis ogłosiła w lutym, że rok po tym, jak z nią walczyła, zdiagnozowano u niej demencję Ujawniła się afazja To sprawiło, że wycofał się z aktorstwa.

„Chociaż jest to bolesne, to ulga, że ​​w końcu postawiono jasną diagnozę” – powiedziała rodzina powiedział w oświadczeniu Udostępniono na stronie internetowej Association for Frontotemporal Degeneration.

Do Bruce’a Willisa dołączyła jego była żona Demi Moore, jego córki i obecna żona Emma Heming Willis w dniu jego urodzin.
demimoore/Instagram
Bruce Willis jest również widziany w klipie, śpiewając krótko podczas swoich urodzin.
demimoore/Instagram

Emma Heming Willis wcześniej tego dnia Opublikował emocjonalny post na Instagramie O tym, jak wygląda Uczucie smutku i smutku W pierwsze urodziny aktora od czasu zdiagnozowania u niego demencji. Zaczęła dzień od płaczu, ale zauważyła, że ​​musi być silna dla swoich córek i męża.

„Każdego dnia mam chwile smutku, smutku każdego dnia i czuję to dzisiaj w jego urodziny” – powiedziała Emma.

Jako część podpisu napisała: „Srebrna podszewka lub druga strona, mam takie szczęście, że czuję twoje ciepło i miłość oblewające mojego męża i naszą rodzinę”.

Bruce Willis uśmiecha się i patrzy w kamerę podczas obchodów swoich urodzin.
demimoore/Instagram
Rodzina Bruce’a Willisa powiedziała, że ​​z ulgą otrzymała jasną diagnozę jego stanu.
demimoore/Instagram

Żona Willisa też Opublikowano kolejny film Montaż przedstawiający rodzinę Willisów na niedzielnym Instagramie.

READ  Steph and the Warriors zaczynają jako faworyci przeciwko LeBronowi i Lakersom

Część jego podpisu brzmi: „On jest czystą miłością. Jest kochany. I zawsze będę go kochać.


Zaakceptuj więcej…
https://nypost.com/2023/03/20/bruce-willis-family-sings-happy-birthday-to-actor-on-68th-birthday/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign%20button=site

Skopiuj adres URL, aby go udostępnić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *