Rodzinne karate w Chodakowie

0
18

W niedzielę 9 czerwca, w ramach Dni Sochaczewa, na obiektach MOSiR w Chodakowie odbyły się III Mistrzostwa Karate Klubu Sochaczew połączone z turniejem rodzinnym o Puchar Burmistrza Miasta Sochaczew.

W zawodach karate, zorganizowanych w hali przy ul. Chopina 101 startowało ok. 90 zawodników i zawodniczek. Począwszy od czterolatków w turnieju pierwszego kroku, a skończywszy na 16-latkach w konkurencjach kata i kumite. Wszyscy zawodnicy prezentowali bardzo dobrego ducha walki, co przełożyło się na wspaniałe widowisko. Puchary najlepszym karatekom wręczała naczelnik Wydziału Sportu i Organizacji Pozarządowych UM, Agata Kalińska.

Po zakończeniu turnieju rozpoczęły się zmagania w turnieju rodzinnym. Na terenie stadionu rywalizowało ponad 40 drużyn, składających się z trzech lub czterech członków danej rodziny. Drużyny na wyznaczonych stacjach miały do wykonania określone zadania, m.in.: tor przeszkód, rzut piłką lekarską, podciąganie na drążku, test gibkości, wyścigi w workach, strzały piłką na bramkę.

.